Bartosz Białek z premierowym golem w Bundeslidze [WIDEO]

27 listopada 2020, 23:07 | krk

Liga niemiecka. Bartosz Białek zdobył swoją pierwszą bramkę w Bundeslidze. Po szalonym meczu VfL Wolsburg pokonał na własnym terenie Werder Brema 5:3.

Bartosz Białek wszedł na boisko w 81. minucie. Gola strzelił w piątej minucie doliczonego czasu gry. Polak trafił po kontrataku, w czasie którego przewrócił się. Na szczęście szybko się pozbierał, wpadł w pole karne, a po chwili podanie Joao Victora zamienił na bramkę.

BRAMKA BARTOSZA BIAŁKA:
[unicode_pictographs]%F0%9F%87%B5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B1[/unicode_pictographs] Bartosz Białek z debiutanckim trafieniem w Bundeslidze! ⚽️[unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs] Polak ustalił wynik w ostatniej akcji meczu VfL Wolfsburg - Werder Brema! [unicode_pictographs]%F0%9F%92%AA[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%A9[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs] #BundesTAK pic.twitter.com/O6M32wmZKC— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) November 27, 2020

Dla 19-latka był to trzeci występ w Bundeslidze. Wolfsburg w tym sezonie jeszcze nie przegrał. Na koncie ma cztery zwycięstwa i pięć remisów.

VfL Wolfsburg - Werder Brema 5:3 (3:2)

Bramki: Ridle Baku 22, John Anthony Brooks 25, Wout Weghorst 37, Wout Weghorst 76, Bartosz Białek 90+5 - Leonardo Bittencourt 13, Kevin Moehwald 36, John Anthony Brooks (sam.) 47