Urban: Druga połowa była pod nasze dyktando

8 maja 2016, 17:56 | Marcin Chycki

Cieszy pojawienie się Marcin Robaka po tak długiej przerwie. Po jego wejściu było widać różnicę w grze i to na pewno cieszy - powiedział trener Lecha Poznań po przegranym meczu w Krakowie 0:2.

Jan Urban
Jan Urban

Powiem krótko - pierwsza połowa pod dyktando Cracovii i zasłużenie schodziła zwycięsko do szatni. Druga połowa była pod nasze dyktando. Zabrakło nam skuteczności i trafienia bramki. - powiedział na wstępie szkoleniowiec Lecha.

Cieszy pojawienie się Marcin Robaka po tak długiej przerwie. Po jego wejściu było widać różnicę w grze i to na pewno cieszy. Bardzo przyda się w przyszłym sezonie, myślę, że może pokazać dużo więcej.

W piłce jest tak, że trzeba wykorzystać każdy dobry moment jaki się ma, gra Cracovii w europejskich pucharach to będzie dla tej drużyny olbrzymie doświadczenie. To jest super przygoda, z której można bardzo dużo wynieść - w odpowiedzi o opinie w kontekście gry Cracovii w europejskich pucharach.