menu

U syna Jakuba Rzeźniczaka wykryto guza wątroby. "Pokonamy tą straszną chorobę razem"

20 stycznia 2022, 19:48 | red

- Pokonamy tą straszną chorobę razem. Przesyłajcie dużo dobrej energii - napisał Jakub Rzeźniczak, kapitan Wisły Płock, dołączając zdjęcie syna z wizyty w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. U Oliwiera wykryto guza wątroby.


fot.

Oliwier przyszedł na świat w połowie lipca. Dziś zdiagnozowano u niego bardzo rzadko występujący nowotwór. - Rozpoczynamy walkę, której areną jest szpital. Walkę o ŻYCIE. Oliwierek niebawem przejdzie chemioterapię, a później jeśli będzie taka możliwość będzie leczony chirurgicznie - poinformowała matka dziecka, Magdalena Stępień.

- Bardzo wierzę w to, że mój mały Wojownik będzie zdrowy, że będziemy cieszyć się życiem. Jedyne o co chce Was poprosić to modlitwa w intencji zdrowia mojego Kochanego Olisia. Płynie od Was taka dobra energia, że jeśli wszyscy połączymy się w modlitwie to na pewno stanie się cud - dodała Stępień.

Jakub Rzeźniczak niedawno wrócił ze Stanów Zjednoczonych, gdzie oświadczył się swojej obecnej partnerce, Paulinie Nowickiej. Oliwier nie jest jego jedynym dzieckiem. Piłkarz ma również córkę Inez z innego związku.

Od poniedziałku Wisła Płock przebywa na zgrupowaniu w Turcji, ale bez udziału Rzeźniczaka. Klub jeszcze przed wylotem informował, że stoper dołączy do drużyny w późniejszym terminie.

Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez @magdalena___stepien


Polecamy