Trenerzy po meczu MKS Kluczbork - Wisła Płock (KONFERENCJA)

17 sierpnia 2015, 08:58 | Łukasz Łabędzki

W meczu 3. kolejki 1. ligi, MKS Kluczbork przegrał na własnym stadionie z Wisłą Płock 1:2 (1:0). Po tym spotkaniu trenerzy obu zespołów podzielili się swoimi przemyśleniami na temat wydarzeń, które miały miejsce na boisku.

Trenerzy po meczu MKS Kluczbork - Wisła Płock

Andrzej Konwiński (MKS Kluczbork): Chciałbym pogratulować zwycięstwa. Muszę powiedzieć, że brutalnie nas dzisiaj 1. liga potraktowała. Rozegraliśmy dobre zawody, po których mogliśmy zejść do szatni z podniesioną głową. Uważam, że byliśmy dziś równorzędnym przeciwnikiem. O wyniku zadecydowały w dużej mierze indywidualności w zespole gości i to one sprawiły, że to spotkanie przegraliśmy.

Marcin Kaczmarek (Wisła Płock): Ten mecz w naszym wykonaniu miał dwa oblicza. W pierwszej połowie byliśmy bardzo niedokładni, chaotyczni i słabi zorganizowani, szczególnie w grze ofensywnej. Pozwoliliśmy na dużo zespołowi gospodarzy i straciliśmy bramkę do szatni, co nas postawiło w bardo trudnej sytuacji. Na szczęście w drugiej połowie reakcja była taka, jakiej oczekiwałem. Graliśmy zdecydowanie lepiej, szybciej, strzeliliśmy dwie bramki i wydarliśmy to zwycięstwo.

źródło: Chrobry Głogów