menu

Trenerzy o meczu Stal - Radomiak. Adam Majewski: Kilku zawodników było spiętych. Mariusz Lewandowski: Bramek mogło być więcej

25 lipca 2022, 22:52 | jcz, pap

PKO Ekstraklasa. Stal Mielec przed własną publicznością zremisowała z Radomiakiem Radom 1:1. Obie bramki padły po przerwie. Oto co na konferencji mieli do powiedzenia trenerzy.


fot. Stal Mielec

Adam Majewski, trener Stali: - Nie udało nam się wygrać i jesteśmy rozczarowani tym faktem, chociaż nie samym wynikiem, biorąc pod uwagę jak przebiegał mecz. Przy odrobinie szczęścia Radomiaka mogliśmy w końcówce ten mecz przegrać. Było widać, że to było pierwsze nasze spotkanie u siebie. Kilku zawodników było spiętych, podejmowało złe decyzje. Każdy jest tylko człowiekiem, każdy chciał się jak najlepiej zaprezentować w nowym klubie. Straciliśmy bramkę w trudnym momencie. Wycofaliśmy się też świadomie, biorąc też pod uwagę potworny upał. Później przeszliśmy na grę dwoma napastnikami, co przyniosło nam efekt w postaci bramki na 1:1. Drużyna też walczyła do końca, ponownie pokazała charakter.

Mariusz Lewandowski, trener Radomiaka: - Chociaż mecz był rozgrywany przy takiej pogodzie, upale, to toczył się w bardzo dobrym tempie. Raz jedna, a raz druga drużyna starała się zwyciężyć, kreowała sytuacje. Chwilami Stal dominowała, a okresami my. Bramek w tym meczu mogło być więcej. Wynik 1:1 wydaje się sprawiedliwy, chociaż pod koniec meczu mieliśmy sytuacje, w których powinniśmy zamknąć ten mecz na swoją korzyść.

własne, PAP

EKSTRAKLASA w GOL24


Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy