menu

Transfery. Bartłomiej Drągowski zastąpiony przez byłego bramkarza Ekstraklasy?

23 czerwca 2022, 18:46 | DW

Transfery. Odejście Bartłomieja Drągowskiego z Fiorentiny wydaje się być przesądzone. Władze klubu szukają jego następcy, a według włoskiej prasy będzie to Vanja Milinković-Savić. Ten powinien być znany kibicom Ekstraklasy z występów dla Lechii Gdańsk.


fot. Sylwia Dabrowa

Bartłomiejowi Drągowskiemu został rok do końca kontraktu. Już wiadomo, że nie zostanie on przedłużony. W praktyce polski bramkarz już w styczniu może podpisać kontrakt z nowym pracodawcą. Letnie okienko transferowe jest ostatnią szansą dla Fiorentiny, żeby nieco zarobić na transferze. Wiele wskazuje na to, że polski bramkarz zostanie sprzedany.

„La Repubblica” potwierdza zainteresowanie ze strony hiszpańskiego Espanyolu Barcelona. Prasa we Włoszech ujawnia również, że następcą Drągowskiego ma zostać Vanja Milinković-Savić, który obecnie gra w Torino. W tym sezonie Bośniak zagrał w 27 spotkaniach.

W latach 2016-2017 Milinković-Savić występował w barwach Lechii Gdańsk. Na polskich boiskach wystąpił 29 razy, ale kibice zapamiętali go z porywczego charakteru.

TRANSFERY w GOL24


Więcej o TRANSFERACH - wypożyczenia, transfery definitywne, testy, wolni agenci, spekulacje