To był udany test. Elana Toruń lepsza od I-ligowego ŁKS Łódź [ZDJĘCIA]

7 lipca 2018, 16:08 | (jp)

W kolejny meczu sparingowym przed startem II ligi Elana Toruń pokonała ŁKS Łódź. Jedyną bramkę strzelił Mateusz Stąporski. Zobaczcie z meczu na Stadionie Miejskim.

W kolejny meczu sparingowym przed startem II ligi Elana Toruń pokonała ŁKS Łódź. Jedyną bramkę strzelił Mateusz Stąporski. To cenny sukces beniaminka II ligi, bo łodzianie do tej pory byli niepokonani w sparingach. Trener Rafał Górka testował kilku piłkarzy. [b]Elana mogła wygrać wyżej, ale w 1. połowie nie wykorzystała rzutu karnego.[/b] Jedyny gol padł zaraz po wznowieniu gry po przerwie. W sobotę inny skład Elany zmierzył się z III-ligowym Górnikiem Konin i w tym wypadku gospodarze wygrali 3:1. [b]Zobaczcie zdjęcia z meczu z ŁKS >>>[/b]