Superpuchar Niemiec. Gol "Lewego", samobój Piszczka i zwycięstwo Bayernu po rzutach karnych

5 sierpnia 2017, 22:48 | red

Piłkarze Borusii Dortmundu prowadzili jeszcze w 87. minucie 2:1. Można tu mówić o wielkim pechu, bo dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry piłka odbiła się w polu karnym BVB od Łukasza Piszczka i wpadła do bramki Romana Burkiego. Superpuchar rozstrzygnął się więc w rzutach karnych. Robert Lewandowski rozpoczął konkurs "jedenastek", a Niklas Sule go zakończył. Bawarczycy wygrywają 5-4 po świetnym widowisku i zgarniają pierwsze trofeum w nowym sezonie.

1 / 4

[przycisk_galeria]
Tak wpisał się na listę strzelców Robert Lewandowski:
LEWY JUŻ STRZELA!Polak zdobył bramkę na 1:1 w meczu Bayernu Monachium z Borussią Dortmund. Brawo @lewy_official! pic.twitter.com/E4RaJGanRt— ELEVEN SPORTS PL (@ElevenSportsPL) 5 sierpnia 2017