Happening kibica Widzewa Łódź. Wbiegł na murawę i kiwał stewarda

12 maja, 23:53 | JCZ

Niecodzienną scenę zarejestrowano w niedzielę podczas przerwy w meczu Widzew Łódź - Zagłębie Lubin (1:3). Nie wiadomo w jakim celu na murawę wtargnął jeden z kibiców w średnim wieku. Zanim zaczął uciekać służbom porządkowym, zdążył... okiwać stewarda. Nagrania trafiły do sieci.

Mecz Widzew - Zagłębie obejrzało ponad 17 tys. kibiców

Incydent podczas meczu Widzew - Zagłębie

Kibicom Widzewa nie było do śmiechu po pierwszej połowie. Ich ulubieńcy w ciągu niespełna dwóch minut stracili dwie bramki i zeszli na przerwę ze sporym bagażem. Ostatecznie udało się zmniejszyć straty tylko o połowę.

Wielu uśmiechnęło się jednak w przerwie. Oto z niewiadomych powodów na boisko wbiegł z trybun jeden z ponad 17 tys. kibiców. Mężczyzna wziął jedną z piłek i przy aplauzie publiczności okiwał stewarda, któremu potem zbiegł.

Zdjęcia kibiców z meczu Widzew - Zagłębie

Gonitwa za pozbawionym obuwia śmiałkiem trwała prawie minutę. Sprawca incydentu stale się bowiem wymykał. W końcu jednak został podcięty, upadł na zroszoną trawę i podniósł się już w asyście ochroniarzy.

Dalszy ciąg tej historii póki co nie jest znany. Nie można wykluczyć, że na jakiś czas odpocznie od domowych meczów RTS. - Jeden karnet się zwolnił - komentują internauci.