Koniec meczu. Legia wygrywa z Zagłębiem 2:1

88'

Zmiana w zespole gospodarzy. Igor Krzykowski za Sebastiana Dudka

86'

Łuczak obsłużył długim podaniem Makengo. Ten sprytnie zagrał do Klamy. Odrobinę niecelny strzał Zagłębia

83'

Dawid Ryndak zmieniony przez Marcina Mączkę

83'

Ryndak uderzył na bramkę Malarza. Bardzo niecelnie

81'

Fabian Klama na ostatnie minuty zastąpił Martina Pribulę

80'

Ostatnie minuty to bardzo spokojna gra z obu stron. Sporo wymiany podań w środku pola i drobne błędy. Bez groźniejszych akcji

78'

Na murawie pojawił się Wojciech Bała . Zastąpił Łukasza Matusiaka

76'

Długie podanie w kierunku Ryndaka. Ten wrzucił piłkę prosto w ręce Malarza

74'

Chukwu wdarł się w pole karne sosnowiczan. Krążył, krążył aż stracił piłkę.

70'

Broź ruszył do przodu lewą stroną Pod polem karnym został zatrzymany przez rywali. Kolejna akcja Legii zahamowana.

69'

Kolejny raz Matić dał się złapać na pozycji spalonej. NAwet gdyby sędzia tego nie zauważył i tak nie padłby gol. Napastnik nie trafił z najbliższej odległości

66'

Po podaniu Kucharczyka na pozycji spalonej znalazł się Matić.

65'

Rzut wolny dla Legii. Pewna interwencja Skaby po próbie Nagiego.

62'

Michał Kopczyński zastąpił Thibaulta Moulina. To piąta zmiana w zespole gości.

62'

Strzał zza pola karnego w wykonaniu Kucharczyka. Wcześniej legioniści wymieniali podania na połowie przeciwnika.

60'

Moulin podszedł do stałego fragmentu gry. Dośrodkowanie wybite przez sosnowiczan. Gospodarze wyszli z kontratakiem. Zahamowani pod polem karnym

59'

Nagy leży kontuzjowany na murawie. Arbiter podyktował rzut wolny za faul na nim.

57'

Rzut rożny dla Legii krótko wykonany. Dośrodkowanie w pole karne wyłapane przez Skabę.

54'

Prostopadłe podanie w pole karne Zagłębia. Do piłki dochodził już Matić, lecz w ostatniej chwili uprzedził go Skaba

49'

GOL! Dominik Nagy daje warszawianom prowadzenie. Obrońca dostał podanie z lewej strony i z pola karnego uderzył na dłuższy słupek.

46'

Druga część gry rozpoczęta.

46'

A za Michała Fidziukiewicza , Terence Makengo.

46'

Żarko Udovicić zastąpiony przez Marcina Sierczyńskiego

46'

Łukasz Bogusławski zastąpił Krzysztofa Markowskiego

46'

W barwach sosnowiczan debiutuje natomiast Wojciech Skaba . Zastąpił Wojciecha Fabisiaka

46'

Sporo zmian także w Zagłębiu. Arkadiusz Najemski za Kamila Wiktorskiego

46'

Ostatnim z "nowych' zawodników Legii jest Tomasz Nawotka. Zastąpił Guilherme

46'

Tin Matić zastąpił Vadisa Odidja Ofoe.

46'

Boisko opuścił także Miroslav Radović. Zastąpił go Daniel Chima Chikwu.

46'

W szatni pozostał Radosław Cierzniak. Na drugą połowę zastąpi go Arkadiusz Malarz.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak dotąd sparing w Sosnowcu na remis.

45'

Udovicić zbiegł na lewe skrzydło i dośrodkował w pole karne. Piłka wybita przez Czerwińskiego.

44'

Legia podaniami góra próbowała stworzyć sobie jakąs strzelecką okazję. Nic z tego Defensywa Zagłębia rozgrywa jak na razie solidne zawody.

43'

Duży błąd Czerwińskiego. Pod własną bramką podał piłkę do Fidziukiewicza. Napastnik nie skorzystał z prezentu i uderzył wyjątkowo niecelnie

40'

Nadbiegający Matusiak spróbował strzału z dystansu po tym jak piłka wyleciała z pola karnego. Niecelnie

40'

Najemski wraz z partnerami długo walczył na prawym skrzydle. Wymieniali podania az w końcu wywalczyli rzut wolny.

38'

zagłębie

39'

Guilherme szybciej ruszył skrzydłem, uciekł obrońcom, zagrał w pole karne do nadbiegającego Kucharczyka, a ten... minął się z piłką.

38'

Ostatnie minuty nie obfitują w sytuacje. Oba zespoły wyglądają jakby spokojnie chciały dograć już do przerwy. Legia niby coś próbuję, jednak na tyle nieśmiało, że nie może głębiej wedrzeć się w pole karne.

34'

Świetna interwencja Cierzniaka uratowała legionistów przed stratą kolejnego gola. Akcja lewą stroną sosnowiczan, przerzut na prawą i strzał Fidziukiewicza. Tym razem górą golkiper Legii.

32'

Mocne dośrodkowanie Dudka z korneru. Piłkę przejęli goście i usiłowali wyjść z kontratakiem. Nie dotarli jednak dalej jak do połowy boiska.

31'

Pribuls oszukał Brozia i przejął od niego piłkę na połowie Legii. Wywalczył rzut rożny

30'

Odidja sprytnie zagrał w kierunku wychodzącego Kucharczyka. Ten otoczony przez trzech rywali stracił piłkę przed polem karnym.

29'

Sporo wymiany podań, ale też strat i drobnych błędów z obu stron. Futbolówka usilnie krąży w środku pola.

26'

Ostatnie minuty przyniosły sporo gry w środku pola. Bez sytuacji po którejkolwiek ze stron.

24'

Fabisiak wyłapał podanie głęboko pod swoją bramkę. Uprzedził Kucharczyka i zahamował akcję Wojskowych.

24'

Arbiter liniowy wskazał pozycję spaloną Fidziukiewicza. Napastnik odbierał piłkę po podaniu z prawego skrzydła

21'

Jeden rzut rożny przyniósł kolejny. Po tym drugim dośrodkowanie Dudka łatwo wybił Cierzniak. Kontratak Wojskowych spalił na panewce.

20'

Udovicić otrzymał piłkę na lewej stronie. W starciu z Broziem wywalczył korner dla Zagłębia.

19'

Broż ruszył do przodu skrzydłem, uciekł Pribuli i podał do Guilherme. Brazylijczyk na pozycji spalonej.

18'

Faul w ataku na Nagy'm. Arbiter przerwał kolejną akcję gospodarzy.

17'

Kolejna świetna akcja Zagłębia. Tym razem Cierzniaka uratował jednak słupek! Sosnowiczanie coraz odważniej poczynają w polu karnym Legii.

16'

Udovicić sprytnie ograł Guilherme i spod samej linii końcowej zdołał dośrodkowac w pole karne. Pewna interwencja Cierzniaka.

13'

Po wrzutce Odidji Radović spróbował strzału. Celnie, lecz zbyt lekko żeby zaskoczyć Fabisiaka.

12'

Rut rożny dla legionistów. Guilherme krótko rozegrał piłkę z Kucharczykiem. Dośrodkowanie w pole karne i strzał z bliska jednego z warszawian. Niecelny

12'

Guilherme odebrał długą piłkę na połowie przeciwnika i usiłował zagrać pod bramkę. Niecelne dośrodkowanie sprawiło, że cała akcja Legii zakończyła się zanim się jeszcze zaczęła.

10'

GOL! Efektowne trafienie z woleja autorstwa Michała Fidziukiewicza . Zawodnik Zagłębia otrzymał podanie z prawej strony i uderzył z powietrza. Zaspał Dominik Nagy.

8'

GOL! Pierwszy strzał na bramkę Fabisiaka i już trafienie! Autorem trafienia Michał Kucharczyk. Golem zakończył szybki kontratak. Spore luki w obronie Zagłębia.

8'

Udovicić zagrał prostopadłą piłkę, ale nikt do niej nie wybiegł. Spokojnie przejął Czerwiński.

6'

Udovicić urwał się na lewym skrzydle, po czym zagrał piłkę pod bramkę Cierzniaka. Nie było tam jednak żadnego z jego partnerów.

6'

Guilherme wykonawcą stałego fragmentu gry. Piłka łatwo wybita przez sosnowiczan.

5'

Legioniści długo rozgrywali piłkę w środku pola. Wchodzący pod pole karne Broź faulowany. Arbiter podyktował rzut wolny

4'

Tym razem na połowie przeciwnika nie popisał się Radović, który kryty przez rywala właściwie podał do Fabisiaka.

3'

Kucharczyk wbiegł lewa stroną w pole karne, gdzie bardzo łatwo stracił piłkę. Legia jak na razie bez groźniejszej akcji

2'

Cierzniak pewnie wyłapał strzał na własną bramkę ze środka pola.

1'

Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry spod własnej bramki wybili goście.

1'

Pribula przejął piłkę w starciu z Broziem po czym padł na murawę. Zaraz rzut wolny dla gospodarzy

11:05

I ruszyli! Od środka sparingowe spotkanie rozpoczęli goście.

11:03

Mecz poprzedzi minuta ciszy poświęcona jednemu z kibiców Zagłębia.

11:03

Czas na przywitanie kapitanów - Jakuba Rzeźniczaka oraz Sebastiana Dudka, a także losowanie stron.

11:02

zagłebiezagłebie

11:02

Arbiter główny wyprowadził obie jedenastki na murawę.

10:55

Rozgrzewki zakończone, zawodnicy obu zespołów spędzają ostatnie chwile w szatni. Do rozpoczęcia pozostały dosłownie minuty.

10:52

W osiemnastce warszawskiej Legii brakuje Mateusza Zawala. 22-latek, który na co dzień występuje w zespole rezerw, miał dzisiaj wystąpić lecz w ostatniej chwili uniemożliwiła mu to kontuzja. Na ławce Wojskowych tylko sześciu zawodników.

10:50

W zespole sosnowiczan wystąpi dzisiaj wypożyczony z warszawskiej Legii Arkadiusz Najemski. Jak zaprezentuje się przed własnym klubem?

10:45

Na ławce rezerwowych Zagłębia Sosnowiec usiądzie znany z lat spędzonych w warszawskiej Legii Wojciech Skaba. Golkiper jest testowany przez zespół gospodarzy.