Koniec spotkania. Legia wygrywa 2:1.

84'

Golllllllllll!!! 2:1 samobójcze trafienie zalicza Michał Żewłakow

83'

Żyro znów przegrywa w sytuacji 1 na 1 z bramkarzem rywali jednak tym razem ten drugi popisuje się wyśmienitą interwencją

81'

Żółtą kartką ukarany Jakub Rzeźniczak

79'

Kontra Horn ale zagrożenia dla bramki Szumskiego nie było

78'

Strzelec drugiej bramki Michał Kucharczyk opuszcza boisko z jakimś urazem. Oby nie było to nic groźnego.

75'

Dużą aktywnością cechuje się w ostatnich minutach Manu jednak koledzy nie potrafią wykończyć okazji. Odnotujmy jeszcze ładny choć niecelny strzał Kiełbowicza z wolnego.

68'

Michał Żyro przed szansą na gola ale w dogodnej sytuacji młody zawodnik trafia wprost w bramkarza. Spokojny przebieg spotkania obserwujemy jak na razie.

62'

Michał Kucharczyk trafia w słupek!!!

59'

Legia stara się kontrolować wydarzenia na murawie. Zawodnicy trenera Skorży zaprezentowali kilka szybkich kontrataków ale zabrakło dokładności.

55'

Thomass Friess ukarany żółta kartką w zespole Horn

54'

Zespół z Austrii próbował szybko odpowiedzieć ale skutecznie interweniowała obrona Legii

50'

Bramkę wypracował Żyro. Po przerwie w Legii aż 10 zmian.

47'

GOLLLLLLLLL!!! 2:0 - Wynik podwyższa Michał Kucharczyk

46'

Witamy po przerwie

45'

Rzut rożny po strzale Borysiuka. Nic z tego jednak nie wynikło i sędzia zakończył I połowę spotkania SV Horn - Legia. Legioniści prowadzą 1:0 po bramce Rybusa.

42'

Gra toczy się przeważnie w środku pola. Legia próbuje tworzyć sobie szanse, ale niewiele z tego wynika.

41'

Atakuje SV Horn, ale zbyt wysoko uniesiona noga jednego z zawodników. Rzut wolny dla Legii.

38'

Kontra SV Horn, ale Skaba przejmuje piłkę.

35'

Zamieszanie w polu karnym Legii! Zawodnik SV Horn nie trafił do pustej bramki! Legioniści przejmują piłkę. Chwilę później Kucharczykowi niewiele brakowało do przejęcia piłki w dogodnej sytuacji.

31'

Ariel Borysiuk był opatrywany poza boiskiem. Pomocnik Legii już wrócił na plac gry.

29'

Kilka fauli, kilka wybić poza pole karne. Nic specjalnego nie dzieje się na boisku w Vockalbruck. Brakuje strzałów i ciekawych akcji.

26'

Konrad traci piłkę na rzecz Jędrzejczyka, Legia rozgrywa piłkę przed polem karnym Horn.

25'

Strzelał Borysiuk, a piłka wyszła na rzut rożny.

23'

Zółta kartka dla Milosevicia za faul na Rybusie. Chwilę później niecelne uderzenie Jędrzejczyka.

20'

Piłka w siatce Horn, ale bramki nie ma! Sędzia nie uznał gola Kucharczyka, ponieważ napastnik znajdował się na pozycji spalonej. Wciąż tylko 1:0 dla Legii.

17'

Rzut rożny dla Horn po faulu Zboźnia. Do piłki podchodzi Milosević i trafia prosto w mur.

15'

Legionistom ciężko przebić się przez drugą linię SV Horn.

12'

Dwa niecelne strzały Austriaków. Jeden z nich, po błędzie Komorowskiego.

9'

Zamieszanie w polu karnym Legii. Podopieczni Macieja Skorży wychodzą z tego jednak obronną ręką. Chwilę później Kucharczyk nie przejął podania od Jędrzejczyka, a drużyna SV Horn próbowała wyprowadzić kontrę.

8'

Groźnie wyglądające starcie Rybusa z obrońcą SV Horn. Z pomocnikiem Legii jest już wszystko w porządku. Chwilę później Borysiuk dośrodkował na głowę Wawrzyniaka, ale obrońca Legii główkował niecelnie.

6'

Dośrodkowanie Kneżevicia do Jędrzejczyka, który nie opanował piłki. Piłka wyszła na rzut rożny.

4'

Jak padła bramka? Kucharczyk wypuścił Rybusa, ten minął obrońcę i pokonał austriackiego bramkarza. Ładna akcja Legii!

4'

GOOOL! Bramkę dla Legii zdobywa Maciej Rybus!

1'

Rozpoczyna Legia.

18:58

Piłkarze obu drużyn wychodzą na boisko.

18:57

Za chwilę początek spotkania. Zanim to nastąpi - zapraszamy do czytania zapowiedzi.

18:55

Mecz odbędzie się w miejscowości Vockalbruck. Na stadionie pojawił się były reprezentant Polski - Radosław Gilewicz.

18:53

Skład Legii: Wojciech Skaba - Artur Jędrzejczyk, Dejan Kelhar, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak - Srdja Kneżević, Ariel Borysiuk, Damian Zbozień, Daniel Łukasik, Maciej Rybus - Michał Kucharczyk.

Rezerwowi: Jakub Szumski, Inaki Astiz, Janusz Gol, Tomasz Kiełbowicz, Manu, Miroslav Radović, Jakub Rzeźniczak, Ivica Vrdoljak, Michał Żewłakow, Michał Żyro.