0 : 1
90'

Koniec meczu Legia pokonuję austriackiego rywala 1:0.

88'

Damian Zbozień strzela i....obrońca wybija piłkę z lini bramkowej, ależ byłą sytuacja!

87'

Doskonałe dośrodkowanie Kiełbowicza, bramkarz rozpaczliwie interweniuje wybijając piłkę na rzut rożny.

85'

Strzał jednego z piłkarzy austriackich, jednak piłkę pewnie broni Jakub Szumski.

82'

Dobra dwójkowa akcja Kucharczyka i Rybusa, zakończona niecelnym podaniem w polu karnym.

78'

Celny strzał Kucharczyka broni Christoph Haas.

73'

Dobre uderzenie Kiełbowicz broni golkiper Vorwärts.

69'

Kolejne zmiany w Legii. Michał Kucharczyk i Marcin Komorowski wchodzą na boisko za Rafała Wolskiego i Michała Żyro.

65'

Czerwona kartka dla Artura Jędrzejczyka! Legia zagra w osłabieniu.

60'

W drużynie austriackiej na boisku nowi zawodnicy: Dazberger, Stradner, Javorović, Ruckendorfer i Glieder.

60'

Dobra próba Srdja Kneżevica, który chciał przelobować bramkarza rywala. I zabrakło mu naprawdę niewiele.

56'

Teraz uderzał Michał Żyro i dobrze broni golkiper Vorwärts Steyr

53'

Niecelnie na bramkę Haasa uderzał Jędrzejczyk.

46'

W Legii zmiany. Szumski zmienia Skabę, a Zbozień Astiza.

46'

Zaczyna się druga połowa.

45'

Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1:0.

39'

Gol dla Legii! Strzelcem bramki Rafał Wolski.

36'

Doskonałej sytuacji nie wykorzystał Rafał Wolski.

28'

Lekkie uderzenie na bramkę Rybusa. Zbyt lekkie.

25'

Jest dziś bardzo ciepło, więc piłkarze zrobili sobie krótką przerwę na picie.

22'

Bramkarz Austrii świetnie interweniował po dobrym dośrodkowaniu Michała Żyro.

9'

Znów gol dla Legii i znów spalony! Tym razem celnie uderzał Tomasz Kiełbowicz.

8'

Michał Żyro zdobywa gola dla Legii, ale sędzia bramki nie uznaje. Spalony!

6'

Niecelny strzał Rafała Wolskiego.

5'

Pierwszy strzał gospodarzy. Skaba broni uderzenie Lindorfera.

1'

Piłkarze z Austrii rozpoczęli mecz.

14:00

Przed meczem typowaliśmy pierwszy skład Legii tutaj. Pomyliliśmy się tylko w obsadzie środka obrony. Skorża postawił na duet Kelhar, Astiz, my pisaliśmy, że zagra Marcin Komorowski i Damian Zbozień. Obaj piłkarze są na ławce rezerwowych.

13:53

Na ławce rezerwowych Legii zasiedli: Jakub Szumski, Michał Kucharczyk, Marcin Komorowski, Damian Zbozień

13:52

Skład SK Vorwärts Steyr: 1. Christoph Haas - 12. Marko Meskinger, 5. Bojo Kovacević. 3. Alex Danninger, 11. Manfred Rabbenhaupt - 20. Michael Lageder, 18. Manuel Plank, 16. Gaschi, 7. Dan Kerschdaumer - 19. Manuel Schoenberger, 15. Daniel Lindorfer

13:51

Skład Legii Warszawa: Wojciech Skaba – Artur Jędzrzejczyk, Dejan Kelhar, Inaki Astiz, Tomasz Kiełbowicz – Srdja Kneżević, Daniel Łukasik, Ariel Borysiuk, Rafał Wolski, Maciej Rybus – Michał Żyro