4 : 1
Znicz PruszkówZnicz Pruszków
1. połowa3 : 0
90'

Koniec spotkania! Legia Warszawa w zupełnie innym składzie, pokonuje podobnie jak Wisłę Płock, tak i Znicza Pruszków 4:1. Drugi sparing i drugie zwycięstwo "Wojskowych".

86'

Końcowe minuty spotkania. Wynik nie ulegnie już chyba zmianie.

85'

Kolejna próba Kucharczyk, jednak młody napastnik "Wojskowych" trafił wprost w Skowrona.

83'

W ostatnich minutach nie działo się nic ciekawego na boisku. Tempo w porównaniu do pierwszej połowy wyraźnie spadło, gra toczy się w środkowej strefie.

79'

Legioniści stanęli przed szansą na strzelenie kolejnego gola, a w prostej sytuacji pogubił się Kucharczyk.

75'

Atomowe uderzenie Bylaka! Piłka przechodzi obok słupka.

74'

Prusinowski blokuje wrzutkę jednego z piłkarzy Znicza.

71'

Spotkanie ogląda około dwustu widzów.

68'

Latos zmienia Wolskiego.

64'

Groźnie pod polem karnym Legii! Tym razem uderzał Kasztelan, jednak górą był Szumski. Drugie celne uderzenie Znicza w drugiej połowie.

61'

Martin fauluje Prusinowskiego w środkowej strefie boiska.

57'

Żółtą kartką ukarany Kasztelan.

56'

Dobra interwencja jednego z obrońców Znicza, który uprzedził czającego się Kucharczyka.

54'

Ładną asystę zaliczył Kiełbowicz, dośrodkowując znakomicie na głowę Zboźnia.

52'

Mamy już 4:1! Do siatki trafia Zbozień!

50'

Strzał Kucharczyka z jedenastego metra, piłka wychodzi na korner.

46'

W międzyczasie zmiany w Legii: Za Antolovicia wszedł Szumski.

47'

Kontaktowego gola strzelił Kopciński.

46'

Bramka dla Znicza! 3:1.

46'

Druga połowa już rozpoczęta.

45'

Koniec pierwszej odsłony. Przerwa!

43'

Prosta strata Kneżevicia, jednak bez korzyści dla pruszkowian.

40'

Notorycznie łapany na spalonym Witkowski. To już trzeci raz.

39'

Jeden z zawodników Znicza starał się... przelobować Antolovicia. Nieudana próba.

37'

Teraz szansa dla legionistów, jednak Kucharczyk nie był w stanie oddać groźnego strzału.

35'

Niepewna interwencja Antolovicia, do piłki dopada Witkowski i... nie ma gola!

32'

Dośrodkowanie w kierunku Wojdygi, który nie był w stanie dogonić futbolówki, gdyż ta była zagrana za mocno.

30'

Szykuje się prawdziwy pogrom! Tym razem idealne podanie Kucharczyka wykorzystał aktywny w pierwszych minutach, Wolski.

30'

Gooooool! Wolski wpisuje się na listę strzelców!

28'

Piłka w siatce Legii, jednak gwizdek sędziego i bramka nie zostaje zaliczona. Spalony.

25'

Krótka przerwa: Komorowski zwijał się z bólu, lecz po chwili podniósł się z murawy i jest w stanie kontynuować grę.

23'

Gubią się w obronie gracze Znicza. Najpierw uderzył Żyro, jego strzał został zablokowany, ale potem do piłki doszedł Borysiuk i zdobył drugiego gola dla Legii!

22'

Gooooool! Borysiuk i mamy już 2:0!

20'

Kolejna okazja bramkowa dla legionistów! Przedarł się lewą stronę Kiełbowicz, podał do Łukasika, a ten minimalnie się mylił!

18'

Gra przeniosła się pod bramkę Legii, jednak Kiełbowicz do spółki z Komorowskim zażegnali niebezpieczeństwo.

17'

Koronkowa akcja gospodarzy. Łukasik zagrywa do Żyro, a ten bez problemów trafia do siatki.

17'

Gooooool! Żyro wyprowadza Legię na prowadzenie!

14'

Warszawiacy mają optyczną przewagę, choć niewiele z niej wynika. Tym razem próba Żyro. Obok bramki.

13'

Spore zagrożenie po rzucie rożnym dla "Wojskowych"! Wolski oddaje swój drugi strzał w tym spotkaniu, ale znowu bardzo niecelnie.

11'

Kiełbowicz dośrodkowuje w kierunku Łukasika, ale w porę interweniował defensor Znicza.

10'

W niezbyt sprzyjających warunkach atmosferycznych odbywa się sparing Legii ze Zniczem. Bez przerwy pada deszcz, choć znalazło się kilku kibiców, którzy zza płotu oglądają poczynania zawodników.

9'

Dwukrotnie wrzucał w pole karne Znicza Łukasik i za każdym razem został zablokowany.

6'

Zła decyzja Wojdygi, piłka trafia w ręce dobrze ustawionego Antolovicia.

6'

Wrzutka Kiełbowicza w szesnastkę, Wolski strzela głową i posłał futbolówkę nad poprzeczką.

4'

Tomas odebrał piłkę jednemu z rywali, ale źle dogrywał do Witkowskiego.

2'

I od razu pierwsza okazja dla Legii. Kucharczyk oddał jednak niecelny strzał.

1'

Pierwszy gwizdek w meczu, a więc zaczynamy.

17:31

Piłkarze kończą rozgrzewkę, sparing już za chwilę powinien się rozpocząć.

17:22

Ławka rezerwowych Znicza: Błażejczyk, Moryc, Jędrzejczyk, Martin, Kopciński, Duda, Michalak, Bylak

17:22

Ławka rezerwowych Legii: Szumski, Prusinowski, Latos, Czarnecki

17:20

Skład "Wojskowych" w znaczący sposób odbiega od tego, jaki trener Skorża wybrał na sparing z Wisłą Płock. Przeciwko Zniczowi Pruszków zagra odmienna jedenastka.

17:18

Znicz: Skowron - Bobrowski, Kowalczyk, Makowski, Wojdyga - Sztybrych, Januszewski, Tomas, Kasztelan - Majewski, Witkowski

17:17

Legia: Marijan Antolović – Artur Jędrzejczyk, Inaki Astiz, Marcin Komorowski, Tomasz Kiełbowicz – Daniel Łukasik, Ariel Borysiuk, Srdja Kneżević, Rafał Wolski, Michał Kucharczyk – Michał Żyro

17:15

Witamy serdecznie. Już za kwadrans rozpocznie się drugi dzisiejszy sparing Legii. Rywalem podopiecznych Macieja Skorży będzie drugoligowy Znicz Pruszków. Mecz rozegrany zostanie na bocznym boisku przy Łazienkowskiej.