Koniec spotkania. Legia remisuje z Hoffenheim 1:1.

Wolski traci piłkę, przejmuje ją Babel, ale jego dośrodkowanie w pole karne Legii jest niecelne.

Rzeźniczak po rzucie rożnym! Świetnie interweniował jednak golkiper Hoffenheim. Rybus schodzi, a za niego Rafał Wolski/

Radović nie wykorzystał dobrego podania.

83'

Ibisević w słupek! Wawrzyniak ukarany żółtą kartką.

82'

Legioniści ofiarnie przerywają akcje Niemców. Nie mają pomysłu na sforsowanie obrony Niemców.

79'

Po uderzeniu zawodnika Hoffenheim piłka ociera się o któregoś z legionistów i wychodzi poza pole gry. Chwilę później Tagoe strzela w poprzeczkę.

76'

Kolejne zmiany w Legii. Za Kahlona wchodzi Żyro, a za Janusza Gola Artur Jędrzejczyk

76'

Rzut wolny dla Hoffenheim po faulu Żewłakowa. Uderzenie Ibisevicia wybija Skaba. Babel poprawiał, ale bramkarz Legii wybija na rzut rożny. Po zagraniu Firmino Vorsach uderzył nad poprzeczką

72'

Rudy strzela nad bramką Legii.

69'

Ryan Babel jest bardzo aktywnym zawodnikiem rywali. Tymczasem Wojciech Skaba powstrzymuje kolejną akcję.

65'

Piłka w pole karne po dośrodkowaniu Firmino, ale faulowany Michał Żewłakow. Komorowski odebrał piłkę przed polem karnym i uruchomił kontrę legionistów.

64'

Kahlon otrzymał piłkę od Manu, ale stracił ją w polu karnym. Żółta kartka dla Gola.

63'

Uderzenie Rudy'ego z rzutu wolnego ląduje w murze.

61'

Skaba po raz kolejny powstrzymuje zawodnika Hoffenheim. Tym razem Tagoe.

59'

Pierwszy rzut rożny dla Legii w drugiej połowie. Dośrodkowanie Rybusa wyłapuje bramkarz. Chwilę później Skaba powstrzymał Firmino.

56'

Wybite dośrodkowanie Ibersbergera przez Rzeźniczaka. Rzut rożny, ale dośrodkowanie Firmino wybił Manu.

54'

Niepewna interwencja Wawrzyniaka i Firmino uderza ponad bramką.

53'

Kahlon miał szansę wykończyć dośrodkowanie Rybusa, ale nie udało mu się.

50'

Komorowski wybija piłkę na korner. Manu wybił piłkę po dośrodkowaniu Firmino.

48'

Radović ukarany za faul żółtą kartką.

46'

W Legii zmiany: Naq boisku pojawili się Miroslav Radović, Manu i Marcin Komorowski. Plac gry opuścili Michał Żyro, Ivica Vrdoljak i El Hadji Matar Gueye.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę. Przy piłce gracze Hoffenheim.

45'

Skład Hoffenheim na II połowę: 30. Daniel Lueck - 5. Marvin Compper, 13. Florian Ruck, 25. Isaac Vorsach, 26. Andreas Iberzberger - 6. Sebastian Rudy, 10. Ryan Babel, 18. Prince Tagoe, 21. Dominik Kaiser, 22. Roberto Firmino - 19. Vedad Ibisević

45'

Koniec pierwszej połowy. Legia remisuje z Hoffenheim 1:1.

44'

Przerwa w grze spowodowana niedyspozycją Zuccoliniego

43'

Rzut rożny dla Hoffenheim. Dośrodkowanie mija jednak pole karne.

37'

Kahlon był bliski wyprowadzenia Legii na ponowne prowadzenie. Niestety, uderzył w słupek.

35'

Korner dla Hoffenheim. Mocne dośrodkowanie w pole karne Legii, ale strzał jednego z zawodników niecelny.

30'

Gol i mamy remis. Schipplok strzelcem bramki.

27'

Jeden z piłkarzy Hoffenheim na spalonym.

24'

Rzut rożny dla Legii. Simunić wybija dośrodkowanie Rybusa.

22'

Rzut wolny dla Hoffenheim po faulu Gueye. Strzał Salihovicia niecelny.

19'

Janusz Gol wywalczył piłkę w środku pola, ale nie zdołał celnie podać.

15'

Groźnie wyglądające starcie Simunicia z Żyro... Chwilę później dośrodkowanie Legii, ale odgwizdany spalony.

13'

Akcja Hoffenheim przerwana wybiciem piłki na aut.

12'

Kolejny rzut rożny dla Niemców. Tym razem Ariel Borysiuk oddala zagrożenie.

9'

Tym razem korner dla Hoffenheim, ale Żewłakow udanie wybija piłkę.

8'

Rzeźniczak wywalczył rzut rożny dla Legii. Po dośrodkowaniu Rybusa, niecelnie strzelał Matar Gueye.

5'

Kolejna szansa Kahlona po podaniu od Rybusa, ale tym razem było ono zbyt mocne.

4'

GOL dla Legii! Tamir Kahlon wykończył dośrodkowanie Rybusa.

3'

Dośrodkowanie zawodników Hoffenheim wyłapane przez Skabę.

18:01

Zaczyna Legia

17:53

Hoffenheim: 33. Tom Starke - 2. Andreas Beck, 14. Josip Simunić, 27. Jukka Raitala, 29. Jannik Westergaard - 15. Penjel Mlapa, 17. Tobias Weis, 23. Sejad Salihović, 34. Denis Homalla, 36. Franco Zuccolini - 9. Sven Schipplock

17:53

Legia: Wojciech Skaba - Jakub Rzeźniczak, Ivica Vrdoljak, Michał Żewłakow, Jakub Wawrzyniak - Tamir Kahlon, Ariel Borysiuk, Janusz Gol, El Hadji Matar Gueye, Maciej Rybus - Michał Żyro