Koniec meczu, Legia przegrywa ze Steauą Bukareszt 1:2.

Michał Kucharczyk strzela wprost w bramkarza Steauy.

W miejsce Wolskiego na boisko wszedł Bartosz Żurek.

86'

Po strzale Raula Rusescu nogami interweniuje Kuciak.

82'

Wolski podaje do Kucharczyka, ten zagrywa piłkę wzdłuż bramki, ale żaden z Legionistów nie zdołał skierować jej do siatki.

77'

80'

Hubnik przyjął piłkę na linii pola karnego Steauy, ale nie zdołał oddać strzału.

77'

W miejsce Vrdoljaka wszedł natomiast Rzeźniczak.

73'

Rzut wolny dla Steauy, piłkę wybija Żyro.

71'

Naciskany przez obrońcę Michał Kucharczyk strzela wprost w bramkarza.

67'

Po dośrodkowaniu Rybusa piłkę łapie Tatarusanu.

64'

Dobrze ustawiony Dusan Kuciak łapie piłkę, przerywając akcję Steauy.

62'

Zablokowane uderzenie Wawrzyniaka, później sporo zamieszania na linii pola karnego Steauy, ostatecznie wszystko zakończyło się skuteczną interwencją obrońców.

58'

Niecelnie uderzał Raul Rusescu. To kolejny zawodnik Steauy, który zameldował się na placu gry w 46. minucie.

55'

W drugiej połowie Legia próbuje przejąć inicjatywę, na razie podopieczni Macieja Skorży grają lepiej niż do przerwy.

53'

Valentin Iliev to jeden z zawodników Steauy, który pojawił się na boisku w przerwie. Od początku drugiej połowy gra również Cristian Tanase.

52'

Dośrodkowanie Żyro zablokowane przez Ilieva, będzie rzut rożny dla Legii.

50'

Żyro podaje do Rybusa, ale ten na spalonym.

48'

Gol dla Legii! Świetny strzał Michała Żyro obronił bramkarz Steauy, ale przy dobitce Macieja Rybusa był już bezradny. Legia - Steaua 1:2.

46'

Nastąpiła zmiana w Legii: Michał Kucharczyk wszedł w miejsce Jakuba Koseckiego.

46'

Początek drugiej połowy spotkania.

43'

Koniec pierwszej połowy, do przerwy Steaua prowadzi 2:0.

42'

Wolski zbyt mocno podawał do Komorowskiego, od bramki rozpocznie Stanca.

40'

W ostatnich minutach sporo nerwowości i niedokładności w poczynaniach obu zespołów.

36'

Prawy obrońca Legii zamiast wybijać piłkę z własnego pola karnego, próbował zgrać ją do Kuciaka. Błąd wykorzystał aktywny dzisiaj Tatu, wpisując się na listę strzelców. Na razie Steaua gromi wicelidera polskiej ekstraklasy.

35'

2:0 prowadzi Steaua Bukareszt. Błąd Jędrzejczyka wykorzystał Tatu.

34'

Michał Żewłakow czystym wślizgiem przerywa niebezpieczną akcję rywala. Mogło być groźnie pod bramką Kuciaka.

33'

Dośrodkowanie Rybusa z rzutu rożnego, strzał Komorowskiego, ale piłkę w ostatniej chwili wybija jeden z obrońców Steauy.

30'

Po raz kolejny świetną interwencją popisał się bramkarz Steauy, tym razem broniąc uderzenie Michała Żyro.

29'

Bardzo dobry strzał Koseckiego broni Stanca.

28'

Dośrodkowanie Rybusa zablokowane i kolejny rzut rożny dla Legii.

26'

Akcja Tatu na lewej stronie boiska, ale zawodnik Steauy nie zdołał dośrodkować w pole karne Legii.

24'

Po dośrodkowaniu Rybusa Alves wybija piłkę na rzut rożny.

22'

Wszystko zaczęło się od błędy Jakuba Koseckiego. Zawodnik Legii najpierw przerwał akcję Steauy, ale chwilę później podał piłkę wprost pod nogi dobrze ustawionego rywala. Ten dojrzał niepilnowanego w polu karnym Costę, który pewnie pokonał Kuciaka.

21'

1:0 dla Steauy, strzelcem bramki Florin Costa.

18'

Dośrodkowanie Brandana i skuteczna interwencja Marcina Komorowskiego.

17'

I kolejna akcja Wolskiego, tym razem skrzydłowy Legii wywalczył wrzut z autu. Bardzo aktywny jest dzisiaj ten zawodnik.

16'

Niezła wymiana piłki w wykonaniu Koseckiego i Wolskiego, ale chwilę później piłkę stracił Kucharczyk.

14'

Rafał Wolski fauluje przeciwnika w akcji ofensywnej.

10'

Janusz Gol przerywa groźną akcję rywali.

5'

Kolejny stały fragment dla Legii. Tym razem dośrodkowanie z rzutu rożnego, również bez efektu.

3'

Rzut wolny dla Legii sprzed pola karnego Rumunów. Rybus uderzył mocno i niecelnie.