1 : 3
MSV DuisburgMSV Duisburg
1. połowa1 : 3
90'

Koniec spotkania. Legia przegrywa 1:3. Tuż przed końcem Antolović miał jeszcze świetną interwencję.

87'

Jędrzejczyk przerwał akcję rywali.

84'

Wolski zatrzymany przez zawodników z Niemiec, korner dla Legii. Wolski zagrywał za nisko, żaden z kolegów nie wykończył jego dośrodkowania

80'

Kolejna zmiana w niemieckim zespole. W miejsce Platsikasa wszedł Kern.

78'

Zmiana w Duisburgu - w miejsce Bollmanna wszedł Reiche.

76'

Rafał Wolski zmienił Janusza Gola.

75'

Domowczijski zablokowany przez Jędrzejczyka

73'

Żyro zza pola karnego w boczną siatkę!!!

69'

Strzał Shao prosto w Antolovicia.

67'

Żółte kartki dla Vrdoljaka i Borysiuka. Zmiany w drużynie gości - Exslager z Brosinskiego

66'

Niecelny strzał Radovicia. Serb nie wykorzystał podania Janusza

64'

Borysiuk pojawił się na boisku w miejsce Kucharczyka.

62'

W starciu z rywalem ucierpiał Żyro.

59'

Marijan Antolović świetnie broni uderzenie rywala! Brawo! Bramkarz Legii został jednak poturbowany w tej interwencji.

57'

Jędrzejczyk zmienia Rzeźniczaka. Być może ma to coś wspólnego ze wcześniejszym zderzeniem głową.

55'

Jeszcze ważna informacja. Oprócz dwóch wspomnianych zmian, od początku 2. połowy w bramce Legii stoi już Antolović.

55'

Rzeźniczak zderzył się głową z rywalem.

52'

Zablokowany strzał Kucharczyka i piłka wychodzi na rzut rożny.

46'

Początek drugiej połowy. Dwie zmiany w Legii. W miejsce Astiza wszedł Komorowski, Ljuboję zmienił Żyro

45'

Mimo dobrego początku, Legia przegrywa do przerwy z Duisburgiem 1:3.

40'

Kuciak powstrzymał Kastratiego, korner Duisburga.

38'

Zółta kartka dla Sukalo po faulu na Vrdoljaku.

34'

Kuciak wyłapuje dośrodkowanie i jest faulowany przy próbie wybicia piłki.

31'

Kolejny gol dla Duisburga - prowadzą już z Legią 3:1!

28'

GOL! Bollmann wykorzystał dośrodkowanie jednego z kolegów i nie dał szans Kuciakowi. Legia już przegrywa.

24'

Kucharczyk strzela w boczną siatkę

23'

Gol dla Duisburga. Samobójcze trafienie... Michała Żewłakowa!

21'

Kolejne udane wyłapanie Kuciaka, a chwilę później Manu nie przyjął piłki po podaniu Gola.

18'

Kuciak udanie łapie piłke po uderzeniu Brosinskiego.

16'

Kontra Duisburga, ale zatrzymał ją Wawrzyniak.

15'

Akcja Legii przerwana przez Bollmanna - pilka wybita na rzut rożny.

13'

Kolejna skuteczna interwencja Astiza w starciu z Wolze. Wcześniej nieudanie Manu zaspał z asekuracją Rzeźniczaka...

10'

Po raz kolejny Astiz powstrzymuje rywala - tym razem Brosinskiego. Minutę później Gol uderzył. Piłkę przejął jednak rywal.

8'

Uderzenie Wolze zablokowane przez Astiza i Legia może wyjść z kontrą.

6'

Ljuboja był bliski zdobycia bramki! Strzał z narożnika boiska jednak niecelny!

5'

Manu otrzymał piłkę z rzutu wolnego, ale obrońca MSV poradził sobie z zawodnikiem Legii.

1'

Rzeźniczak zagrał piłkę w pole karne, a obrońca Duisburga wpakował wślizgiem piłkę do własnej siatki.

1'

Goool! Samobójcze trafienie zdobywa Soares! Legia prowadzi.

1'

Rozpoczęła Legia.

18:14

Przypomnijmy, że Duisburg to drużyna drugoligowa, ale też... finalista tegorocznego Pucharu Niemiec.

18:13

MSV: 23. Florian Fromlowitz - 3. Markus Bollmann, 14. Bruno Soares, 13. Seriej Karimov, 2. Vasileios Platsikas - 15. Goran Sukalo, 17. Kevin Wolze, 32. Flamur Kastrati, 7. Daniel Brosinski, 25. Branimir Bajić - 27. Emil Jula. Rezerwowi: 1. Roland Muller, 9. Waleri Domowczijski, 8. Maurice Exslager, 10. Jurgen Gjasula, 6. Benjamin Kern, 23. Burakcan Kunt, 5. Daniel Reiche, 33. Jiay Shao

18:12

Legia: Dusan Kuciak - Jakub Rzeźniczak, Inaki Astiz, Michał Żewłakow, Jakub Wawrzyniak - Manu, Ivica Vrdoljak, Janusz Gol, Miroslav Radović, Michał Kucharczyk - Danijel Ljuboja. Rezerwowi: Marijan Antolović, Marcin Komorowski, Rafał Wolski, Damian Zbozień, Artur Jędrzejczyk, Ariel Borysiuk, Michał Żyro

18:09

Witamy serdecznie i zapraszamy na relację z kolejnego sparingu warszawskiej Legii. Dziś przeciwnikiem "Wojskowych" będzie MSV Duisburg. Co ciekawe, na boisku w końcu ma pojawić się na Danijel Ljuboja! Już za chwilę początek spotkania. Relacja za oficjalną stroną Legii.