Koniec spotkania. Po emocjonującym meczu, Lechia pokonała Koronę 3:2.

Uderzenie Michałka z rzutu wolnego przechodzi wysoko nad poprzeczką.

Lechia szuka nadarzającej się okazji do szybkiego kontrataku.

83'

Jamróz zastępuje Jańca w zespole Korony.

81'

GOOOOOLLL!!! 3:2 dla Lechii!!! Dramat Korony, Małecki nastrzelił Kijanskasa i piłka wpadła do siatki!

79'

Lechia stosuje wysoki pressing i szybko odzyskuje piłkę. Sporo problemów mają zawodnicy z Kielc.

77'

Żółte kartki obejrzeli zawodnicy na lewej stronie Korony: Cebula oraz Janiec.

70'

GOOLLLL!! Powtarza się scenariusz z pierwszej połowy: Lechia po kliku minutach odrobiła straty!! Fantastycznym strzałem z dystansu popisał się Krzysztof Bąk!

66'

GOOOOLLL!!! 2:1 dla Korony!! Krzysztof Kiercz najprzytomniej zachował się w polu karnym Lechii i wyprowadził swój zespół na prowadzenie!

63'

Indywidualna akcja Jańca, zakończona jednak bardzo niedokładnym strzałem.

57'

Podopieczni Tomasza Kafarskiego coraz częściej zaczynają dochodzić do groźnych sytuacji. Bartoszak stanął oko w oko z Małeckim, górą jednak bramkarz Scyzorów!

52'

Optyczna przewaga Lechii przekłada się jak na razie tylko na ilość stałych fragmentów. Z kilku rzutów rożnym zdołali się jednak wybronić kielczanie.

48'

Z najwyższym trudem Sebastian Małkowski wybronił uderzenie Lenartowskiego.

46'

Skład Korony Kielce po przerwie: Małecki - Lenart, Kiercz, Kijanskas, Cebula - Maliszewski, Jovanović, Lenartowski, Janiec - Cichos, Michałek.

46'

Skład Lechii Gdańsk po przerwie: Małkowski – Deleu, Vućko, Bąk, Airapetian – Machaj, Nowak, Kacprzycki – Dawidowski, Sazankou, Bartoszak.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

45'

Koniec pierwszej połowy.

44'

Bodul był bliski swojej drugiej bramki, ale po raz kolejny na przeszkodzie stanął Małkowski!

40'

Strata Vukovicia zakończyła się bardzo groźną kontrą Lechii. Tym razem na wysokości zadania stanął Małkowski, który obronił strzał Łuczaka.

37'

Jak na razie Dawid Janczyk ogląda poczynania kolegów z ławki rezerwowych. Były zawodnik m.in. Legii Warszawa przebywał na testach w Hapoelu Beer Sheva.

34'

Tylko asekuracji Pavola Stano kielczanie zawdzięczają, że ciągle jest remis. Zupełnie niepotrzebnie z bramki wychodzi Małkowski.

29'

Korona powinna prowadzić! Michał Zieliński otrzymał idealną piłką od Vukovicia, zdecydował się lobować bramkarza i pomylił się nieznacznie!

23'

GOOOOLLL!! 1:1!! Efektowną i składną akcję lechistów sfinalizował Darko Bodul!

19'

GOOOOLLL!! Korona na prowadzeniu!! Jakub Bąk wpadł z prawej strony w pole karne, wycofał piłkę do Pawła Sobolewsiego, który strzelił pierwszą bramkę w dzisiejszym meczu.

16'

Kolejny strzał autorstwa Vukovicia zablokowany ofiarnie przez zawodnika Lechii.

13'

Po rzucie wolnym wykonywanym do Pawła Sobolewskiego, efektownie do uderzenia przewrotką złożył się Grzegorz Lech. Uderzenie przeszło jednak obok bramki.

8'

Po rzucie rożnym dla Korony w dobrej sytuacji błyskawicznie uderzył Aleksandar Vuković, jednak refleksem popisał się bramkarz Lechii.

6'

Udana interwencja na przedpolu Zbigniewa Małkowskiego, który spokojnie minął próbującego go zaatakować Sotirovicia.

4'

Od pierwszych minut do ataku ruszyli kielczanie. Najpierw we wszystko wmieszali się obrońcy, a chwilę później udanie interweniował Wojciech Pawłowski.

1'

Rozpoczynamy spotkanie.

17:52

Skład Korony Kielce: Małkowski - Kuzera, Stano, Malarczyk, Lisowski - Bąk, Vuković, Lech, Sobolewski - Korzym, Zieliński.

17:50

Skład Lechii Gdańsk: Pawłowski - Pietrowski, Janicki, Kożans, Andriuskevicius - Popielarz, Poźniak, Bodul - Sotirović, Lukjanovs, Łuczak.

17:40

Witamy w relacji na żywo z meczu sparingowego rozgrywanego w Opalenicy, gdzie Lechia Gdańsk zmierzy się z Koroną Kielce. Relację przeprowadzimy w oparciu o oficjalną stronę Korony: http://www.korona-kielce.pl