Widzew ŁódźWidzew Łódź
91'

Sędzia zakonczył spotkanie.

91'

GOOOL!!!!!!!!!!!! Po dośrodkowaniu Okachi główką celnie do bramki. Małkowski absolutnie bezradny.

85'

Jeszcze kilkanaście minut do końca spotkania. Korzym próbuje zwiększyć wynik ale oddaje strzał ze zbyt dużej odległości i spokojnie interweniuje bramkarz.

82'

GOOOOL!!!!!!!!!!! Cóż za piękna akcja! Korzym kopnął piłkę prosto w światło bramki ku bezradności Mielcarza.

79'

Przy tylu atakach punkty juz dawno powinni mieć gospodarze. Ambicja przegrywa z brakiem skuteczności.

78'

Piłka w polu karnym Łodzi. Sobolewski, Vuković bezskutecznie. Pokonuje ich Pinheiro.

74'

Nie wykorzystana szansa Widzewa. Korona znów przy piłce.

73'

De souza naciera na bramkę gospodarzy. Wywalczył rożny dla swojej drużyny.

71'

Wolny dla Widzewa. Wykonuje go Ostrowski a Okachi próbuje dobić głowką, niestety bezskutecznie.

70'

Być może zmęczenie powoduje, że u piłkarzy obu drużyn brakuje ambicji. Piłkarze kopią piłkę a piłka się toczy... Naprawdę widać brak zaangażowania zawodników.

67'

Okachi podaje do Ostrowskiego ale on nie dobiega do piłki....

65'

W natarciu ponownie Łodzianie. W polu karnym Ostrowski, który strzela pewnie lecz bezskutecznie. Piłka mija o centymetry słupek bramki Małkowskiego.

60'

Szturm na bramkę gospodarzy. Pinheiro za słabo do Ostrowskiego i piłkę przechwytuje obrońca Korony.

58'

Korona w polu karnym Widzewa. Zieliński strzela ale futbolówkę piąstkuje bramkarz. Zieliński próbuje dobić ale bezskutecznie.

54'

Każdy atak Widzewa Kończy sie fiaskiem, przez co wkrada się nerwowość do ich gry.

50'

Korona przy piłce. Korzym atakuje Mielcarza ale bramkarz piastkuje piłke.

48'

Na razie spokojnie rozgrywają gospodarze. Po faulu na Sobolewskim, rzut wolny wykonuje Vuković.

61'

Rozpoczynamy drugą połowę. Piłka dla kielcekiego zespołu.

45'

Sedzia odgwizduje zakończenie pierwszej połowy spotkania.

45'

Znów duet Zieliński- Sobolewski atakuje bramkę Widzewa i niestety znów bezskutecznie.

42'

Lech próbuje ograć golkipera gości ale bezskutecznie.

39'

Piękny atak Widzewa ale Radzio przestrzelił. Nadal bezbramkowo ale widać, że drużyny postawiły sobie za cel strzelić gola.

37'

Kontratak Widzewa. Ale Lisowski skutecznie odbija futbolówkę.

36'

Korona przy piłce. Niestety Sobolewski źle dograł do Zielińskiego i bez bramki.

33'

Zamieszanie na murawie. Ale arbiter opanowuje sytuacje. Piłka dla Mielcarza.

30'

Korzym pod bramką oddaje groźny strzal ale szybko interweniuje Mielcarz.

28'

Zmiana w składzie Gości. Na miejsce kontuzjowanego Ukah wchodzi Jakub Bieniuk.

27'

Faul na stoperze gości. Służba medyczna znosi z boiska Ukah.

24'

Nadal bez bramek. Piłkarze spokojnie rozgrywają piłke.

20'

Widzew w środkowej strefie boiska próbuje przedrzeć się przez obrone Złocisto-Krwistych.

18'

Korona się chyba przebudziła. Coraz częściej przy futbolówce.

17'

Rzut wolny dla Korony. Niestety gospodarze nie wykorzystali sytuacji. Niecelny strzał Kiercza.

13'

Gorąco pod bramką gości. Ależ była okazja. Niestety piłka nie wpadła w światło bramki.

11'

Napastnik Widzewa próbował przedryblować lewą strona boiska. Ale pewnie do akcji wkroczył golkiper Korony.

17:08

Przy piłce utrzymuje się zespół gości ale gospodarze zachowują spokój.

17:07

Niegroźna akcja Łodzian. Piłka trafia prosto w ręce Małkowskiego.

1'

Początek spotkania. Miejmy nadzieję, emocjonującego.

16:55

Witamy w relacji z ostatniego przedsezonowego spotkania Korony Kielce i Widzewa Łódź. Zakończyła się już prezentacja ekipy gospodarzy. Za chwilę początek spotkania.