Korona KielceKorona Kielce
3 : 0
ŁKS ŁódźŁKS Łódź
90'

Koniec meczu! Efektowne zwycięstwo Korony 3:0. Zapraszamy na relację live z drugiego meczu obu zespołów o godzinie 17.

83'

Maliszewski zmienia Gawęckiego w Koronie.

82'

Bardzo dobre uderzenie z rzutu wolnego Pruchnika. Zabrakło mu centymetrów do celu.

77'

Fatalny błąd Olszewskiego! Piotr Malarczyk w polu karnym oddał strzał, a źle zachował się bramkarz ŁKS. Już jest 3:0.

72'

Miśkiewicz zmienia Małkowskiego w Koronie.

72'

Na boisku przerwa na uzupełnienie płynów.

68'

Cebula zmienia Lenartowskiego w Koronie.

58'

Babić znów zmarnował dobrą okazję. Tym razem niecelnie główkował.

55'

Dobra próba uderzenia z dystansu Radosława Pruchnika. Broni Małkowski z kłopotami.

53'

Kolejna zmarnowana sytuacja w tym meczu przez Ivana Babicia. Dostał dobrą piłkę, ale nie trafił.

48'

Dobrze w drużynie Korony gra dzisiaj Mateusz Janiec, 19-letni pomocnik, który do tej pory występował w drużynie "młodej" Korony.

46'

Zaczyna się druga połowa. Korona bez zmian.

45'

45'

Koniec pierwszej połowy. Korona prowadzi 2:0.

38'

Kolejna dobra akcja godpodarzy. Po podaniu Jańca strzelał Gawęcki, ale tym razem bramkarz ŁKS nie dał się zaskoczyć.

33'

Gol dla Korony! 2:0. Strzelcem bramki Grzegorz Lech. Asytsę po dobrej akcji całego zespołu zalicza Gawęcki.

28'

Olszewski znakomicie broni strzał Michałka, którego wcześniej świetnie obsłużył Mateusz Janiec.

25'

Jest dziś bardzo ciepło, więc piłkarze zrobili sobie krótką przerwę na picie. Po świetnym pierwszym kwadransie meczu, od kilku minut tempo meczu spadło.

14'

Radosław Pruchnik zmarnował idealną sytuację na wyrónanie, nie trafiając w piłkę.

11'

Po dobrym zagraniu Mateusza Jańca głową uderzał Michał Michałek, ale obronił Olszewski.

5'

GOL dla Korony! Artur Lenartowski dobił strzał Malarczyka, który chwilę wcześniej trafił w słupek.

2'

Testowany przez ŁKS chorwacki napastnik Ivan Babić już w 2 minucie stanął przed szansą. Ale za mocno wypuścił sobie piłkę w polu karnym.