Flora Tallinflora
2 : 2
Wisła KrakówWisła Kraków
93'

Koniec spotkania. W samej końcówce jeszcze dwie szanse miała Wisła - próbował Iliev i Boguski, ale nic z tego. Mecz kończy się remisem 2:2.

89'

Małecki na lewej stronie, ale dopadło go dwóch rywali i wybili piłkę na rzut rożny.

86'

Kams dobrze krył Małeckiego. Zagrywał Iliev, poprzedzając to dobrym dryblingiem.

85'

Herrem nie opanował piłki po wrzutce Minikenen. Dobry powrót do obrony Małeckiego.

84'

Brud wślizgiem zatrzymuje kontrę Flory.

83'

Garguła wykonywał rzut rożny, a piłkę głową uderzył Kowalski - ponad bramką.

81'

Dobre uderzenie Boguskiego i Pedok wybija na rzut rożny.

80'

Zawodnicy Wisły reklamują rękę w polu karnym, ale sędzia nic sobie z tego nie robi.

78'

Faulowany Burliga. Garguła strzela z rzutu wolnego w mur.

76'

Ni to strzał - ni to podanie Herrema. Piłka wylądowała w rękach Jovanicia. A wszystko to po rzucie wolnym dla Flory.

76'

Zmiana w drużynie Flory - Frolov wchodzi za Mosnikova

74'

Małecki z dystansu, nad bramką.

73'

Małecki wchodzi za Bitona.

70'

Brud skutecznie powstrzymuje akcję Flory.

70'

Iliev głową zdobywa bramkę dla Wisły! 2:2. Ładna akcja Jovanovicia na prawej stronie i dobre podanie spod linii końcowej.

66'

Jovanić uprzedza Krillo, który chciał przejąc prostopadłe podanie.

65'

Jovanić z dystansu po rzucie rożnym. Strzał zablokowany.

65'

Kolejna zmiana w Wiśle - Brud za Nuneza.

62'

Kowalski wszedł na boisko za Diaza.

62'

Biton sam na sam z bramkarzem Flory! Ten jednak odbił piłkę, ale ta trafiła pod nogi Ilieva. Ivica Iliev zdołał minąć dwóch rywali, ale piłki do pustej siatki już nie wpakował! To powinien być gol!

59'

Piłka przechodzi koło słupka po strzel Ilieva! Skrzydłowy Wisły ładnie urwał się lewą stroną.

58'

Wrzutka Diaza do Boguskiego, albo Bitona, ale ostatecznie żaden nie doszedł do tej piłki.

55'

Strzelcem bramki Herrem. Wszedł w piłkę wślizgiem po wrzutce w pole karne.

55'

Gol dla Flory! 2:1.

53'

Żółta kartka dla Burligi za faul...

51'

Boguski chciał sprytnie zagrać piłkę do Bitona, ale ten nie zrozumiał się z nim. Widać brak zgrania.

49'

Burliga leży na boisku, a sędzia po raz kolejny nie widział faulu. Wisła odzyskała jednak piłkę.

47'

Garguła do Ilieva, ten do Nuneza, ale Argentyńczyk nie doszedł do piłki.

47'

4 zmiany w drużynie z Tallina. Weszli Herrem, Kirllo, Liivamagi i Mets

46'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania. Przy piłce Wisła.

45'

Koniec 1. połowy.

44'

Garguła odzyskał piłkę i zagrał do do Boguskiego. Ten dostrzegł w polu karnym Bitona. Napastnik Wisły zamieszał w polu karnym, ładnie zagrał do Ilieva. Iliev, mimo że uderzył nieczysto, zdobył gola! 1:1

44'

GOOOL! Dla Wisły!

42'

Iliev na spalonym po zagraniu Bunozy.

39'

Dwójkowa akcja Ilieva i Boguskiego, ale zabrakło dokładności. Biton mógł jeszcze przez przypadek mieć dobrą okazję, ale bramkarz Flory w porę się zorientował.

38'

Piłkarze Flory nie przebierają w środkach i dużo faulują.

37'

Garguła znalazł się w polu karnym, ale nie zdołał stworzyć sobie miejsca do podania lub strzału i piłkę wybił mu Jurgenson .

33'

Kams do Aniera, który sprytnie przepuszcza piłkę dalej. Piłka trafia do Masiceva, który uderza. Burliga na szczęście utrudnił mu skutecznie to zadanie.

31'

Diaz ukarany żółtą kartką po faulu na Alliku.

31'

Po zagraniu prostopadły do Aniera, Jovanić musiał ratować się wyjściem z bramki. Na szczęście dla Wisły, był wystarczająco szybki by złapać piłkę.

26'

Garguła odzyskuje piłkę i ruszył z akcją. Wyglądało na to, jakby był faulowany, ale sędzia uznał inaczej...

24'

Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry. Nunez otrzymał piłkę i znowu oddał niezły strzał - zabrakło niewiele. Chwilę później Bito próbował z 25 metrów, ale piłkę odbił Pedok.

22'

Boguski do Nuneza, a ten oddaje strzał. Rzut rożny.

19'

Boguski prostopadle do Ilieva, ale zbyt mało dokładnie.

17'

Nunez do Ilieva, który wyprzedził obrońcę, ale bramkarz Flory był już szybszy i wybił piłkę. Chwilę później, po rzucie rożnym, zamieszanie w polu karnym Flory, ale nic z niego nie wynikło.

12'

Blisko bramki dla Wisły! Garguła z wolnego, Padok wybija piłkę przed siebie. Boguski popędził do dobitki, skierował piłkę do siatki, a sędzia... odgwizdał spalonego.

12'

Będzie wolny dla Wisły po faulu na Ilievie.

10'

Dobry wyskok do główki Bitona, ale niecelnie.

10'

Boguski wrzucał piłkę do Bitona. Piłkę strącił jednak Palatu i będzie rzut rożny dla Wisły.

8'

Jovanić pewnie wyłapuje piłkę po dośrodkowaniu Minikenena z rzutu rożnego.

7'

1:0 dla Flory Tallin! Piłkę do siatki skierował Masicev. Wykorzystał ogromne zamieszanie w polu karnym.