menu

Smuda o obsadzie bramki: Szczęsny czy Tytoń? Na pewno nie ja

Logowanie

Zaloguj >

Komentarze (15)

  • Ada
    15 czerwca 2012, 22:27

    Według mnie powinno paść na Szczęsnego . Po pierwsze , jak powiedział Smuda " nie ma opcji na brmace stanie Szczęsny bo to on jest numerem jeden ! " Po drugie , Wojtek dostał niezłego kopa i myślę że teraz zrozumiał już co nieco i nie popełni takiego błędu , będzie zmobilizowany i gotowy do zwycięstwa . Nie dopuści do przegranej , po za tym to on był tym pierwszym bramkarzem , jedni mówią że zrobił dobrze podczas meczu z Grecją inni że źle . Ale dzięki temu jest remis , myślę że ten karny co obronił Tyton to po prostu czysty przpadek , bo smuda musiał mieć jakieś argumenty że to Wojtek będzie tym najlepszym . W końcu stawił na niego że to właśnie on będzie bronił , teraz wszyscy są zafascynowani tytoniem że obronil i dobrze mu poszło z Rosją wydaje mi się że bez zadnego ale jutro na boisko powinien wejść Szczęsny . Jednak po internecie chodzą plotki że będzie to Tytoń niby już na 100 % , ale z tego co widziałam Smuda powiedział że jutro podejmie decyzje po treningu Czech ..

  • Lukasiewicz do Fan
    15 czerwca 2012, 22:25

    Mądrze mówisz:) gdyby nie Szczęsny to przegrali byśmy z Grecją. A co do bramkarza to jestem za Szczęsnym poniewaz chłopak ma talent:D

  • Fan
    15 czerwca 2012, 21:29

    Ah pseudo znawcy z ekstraklasa.net "bezmyślnie sfaulował" jeśli człowiek, ktory pisał ten tekst grał kiedykolwiek w piłkę, to wie, że zachowanie Wojtka było poprawne, dokladnie tak uczy się od wieku juniora.

  • aa
    15 czerwca 2012, 21:10

    Powinien jednak Tytoń, ale nie wiadomo jak na treningach było ;/

  • do kasi
    15 czerwca 2012, 21:02

    bo biedrona wziol swojego proste

< >