Śląsk Wrocław miał piłkę meczową. Co zrobił Waldemar Sobota? [WIDEO]

10 kwietnia 2022, 19:56 | DW

W 94. minucie meczu Rakowa Częstochowa ze Śląskiem Wrocław gospodarze mieli masę szczęścia. Przy wyniku 1:1 wrocławianie przeprowadzili akcję na wagę trzech punktów. Po podaniu z lewego skrzydła Waldemar Sobota trafił w słupek z kilku metrów. Zobacz tę akcję!

W doliczonym czasie gry działo się więcej niż w całych meczach PKO Ekstraklasy na niektórych stadionach. W 92. minucie Mateusz Wdowiak ruszył do dalekiego podania i w polu karnym "posadził" na murawie Marka Tamasa. Skrzydłowy Rakowa podał mocno przed bramkę... do nikogo! Tuż przed końcowym gwizdkiem kontrę Śląska rozprowadzili rezerwowi - Krzysztof Mączyński i Erik Exposito. Hiszpan zagrał na lewo, gdzie czekał na piłkę już Dino Stiglec. Boczny obrońca zagrał wzdłuż linii bramkowej, gdzie w polu karnym Waldemar Sobota z dwóch metrów trafił w słupek pustej bramki.