Skandaliczny wpis właściciela Arki. "Jak zwykle Legia gra w 12"

3 listopada 2019, 19:22 | DW

PKO Ekstraklasa. Arka Gdynia przegrała z Legią Warszawa 0:1. Duża w tym "zasługa" Nando Garcii, który po pół godzinie gry obejrzał czerwoną kartkę za bandycki faul na rywalu. Wicemistrzowie Polski wykorzystali grę w przewadze i zwyczajnie wygrali w Gdyni. Decyzja arbitra nie spodobała się jednak właścicielowi Arki Gdynia. Dominik Midak wstawił na Twitterze skrajnie subiektywny wpis, na którym sugeruje, że drużynie z Warszawy notorycznie pomagają sędziowie.

Właściciel Arki Gdynia, Dominik Midak, dość impulsywnie zareagował na decyzję arbitra w meczu Arka Gdynia - Legia Warszawa.

1 / 2

W 30. minucie meczu Arka Gdynia - Legia Warszawa z boiska wyleciał Nando Garcia, który omal nie złamał nogi Andre Martinsowi. Zawodnik otrzymał za swój występek czerwoną kartkę.
VAR, czerwona kartka dla Nando i Legia od 30. minuty gra z przewagą zawodnika. Relacja --> https://t.co/avRS4m6xSS pic.twitter.com/sxb6iFinwS— Legia.Net (@LegiaNet) November 3, 2019

Decyzja sędziego Wojciecha Mycia nie spodobała się Dominikowi Midakowi. Właściciel Arki Gdynia w skandaliczny sposób skomentował na Twitterze pracę arbitra.

Pod postem pojawiło się ponad 100 komentarzy wyśmiewających wpis. Czerwona kartka jak najbardziej była słuszna, a pan Midak zareagował zbyt żywiołowo. Jeśli obejrzy na spokojnie powtórkę z tej akcji, to przy odrobinie pokory zmieni zdanie.

AKTUALIZACJA: Wpis został już usunięty. Na nieszczęście właściciela Arki, w internecie nic nie ginie.

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

[xlink]788d4774-a993-6b67-51d5-6fdb22a3c15e,6426dc67-3c16-87b5-afe7-3169740e4b26[/xlink]