Znów to zrobił. Marcin Kamiński strzelił gola dla Schalke w 94 minucie

24 października 2021, 11:45 | KK

Marcin Kamiński staje się specjalistą od goli w doliczonym czasie gry. W sobotę obrońca Schalke 04 zdobył bramkę w domowym meczu 2. Bundesligi z Dynamem Drezno. To jego drugie trafienie w drugim z rzędu spotkaniu.

Marcin Kamiński znakomicie zachował się po stałym fragmencie gry. W 94. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego uprzedził rywala i strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Schalke odniosło pewne zwycięstwo 3:0.

W poprzedniej kolejce Kamiński również trafił w doliczonym czasie. Wtedy zdobył zwycięską bramkę w wyjazdowym meczu z Hannoverem. W tym sezonie Polak zagrał we wszystkich 11 ligowych spotkaniach. Nie opuścił ani jednej minuty.

BRAMKA MARCINA KAMIŃSKIEGO: (od 0:48)

Zespół z Gelsenkirchen zajmuje drugą pozycję w 2. Bundeslidze. Wygrał siedem spotkań, przegrał trzy i jedno zremisował.

Były zawodnik Lecha Poznań z Schalke związał się w lipcu, podpisując umowę na dwa lata. Wcześniej bronił barw VfB Stuttgart oraz Fortuna Düsseldorf. Do reprezentacji Polski nie jest zapraszany od ponad dwóch lat.