Rumak: Musimy pracować nad organizacją gry i podejmowaniem decyzji

21 lipca 2017, 23:38 | psz

- Ten mecz nas wiele nauczył. Zwłaszcza tego, że jeżeli gra się dobrze z lepszym od siebie przeciwnikiem, to nie wolno tego meczu przegrać w 90. minucie - powiedział Mariusz Rumak, trener Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, po porażce z Wisłą Kraków (0:1).

Mariusz Rumak (trener Bruk-Bet Termaliki Nieciecza): Powiem szczerze, że ciężko coś powiedzieć. Ocena spotkania na gorąco jest trudna. Ten mecz nas wiele nauczył. Zwłaszcza tego, że jeżeli gra się dobrze z lepszym od siebie przeciwnikiem, to nie wolno tego meczu przegrać w 90. minucie. Należy szanować, co się ma. Musimy lepiej pracować nad organizacją gry, by wyniki były znacznie lepsze, bo są momenty, gdy jesteśmy słabo zorganizowani. Kolejną lekcją jest to, że powinniśmy podejmować lepsze decyzje. Z tymi dobrymi decyzjami będzie najłatwiej, z dnia na dzień będziemy coraz mocniejsi.

Nadal poszukujemy optymalnego ustawienia. Mieliśmy dziś dwie zmiany w czwórce obrońców. Na gorąco myślę, że Akos Kecskes to solidny chłopak, profesjonalista, szybko uczy się polskiego. Będziemy mieli z niego wiele pożytku

źródło: Wisła Kraków

Letnie transfery w Ekstraklasie - kto przyszedł, kto odszedł?