Radomiak RadomRadomiak Radom
96'

KONIEC MECZU! RADOMIAK WYDARŁ WYGRANĄ W SAMEJ KOŃCÓWCE. 2:1 DLA RADOMIAKA

94'

Jedna z ostatnich akcji meczu. Leandro wrzuca piłkę w pole karne. Centra nie została przecięta przez żadnego zawodnika Jagi i w konsekwencji trafiła do Mauridesa, który z najbliższej odległości pokonał bramkarza

94'

GOOOOOOOOOOOL!!! 2:1! Maurides

93'

Leandro miał okazję na bramkę. Dobre dośrodkowanie w pole karne, którego nie wykorzystał napastnik. Strzał głową nad poprzeczką

90'

Sędzia doliczył 5 minut

90'

Semedo uderza sprzed pola karnego - strzał zablokowany i będzie rożny

89'

Dośrodkowanie Abramowicza, które okazało się groźnym strzałem. Alomerović był czujny i dobrze interweniował

84'

Cernych schodzi, Łaski wchodzi

84'

Imaz schodzi, Bida wchodzi

84'

Cele schodzi, Sokół wchodzi

82'

Leandro oddał strzał z dystansu. Piłka została uderzona za lekko żeby bramkarz miał z nią problemy

80'

Lisandro Semedo dostał piłkę prostopadłą - napastnik znalazł się w sytuacji "sam na sam". Strzał przeleciał obok prawego słupka bramkarza

79'

Grzybek schodzi, Pawłowski wchodzi

78'

Lisandro Semedo wpadł w pole karne, ale w swoim dryblingu zgubił piłkę

76'

Mimo grania w osłabieniu, Jaga nadal próbuje regularnie kontrować rywala

74'

Abramowicz z kolejnym dośrodkowaniem - Maurides znów nie jest w stanie oddać celnego strzału

72'

Nascimento schodzi z kontuzją. Za niego pojawi się Łukasik

71'

Grzybek nabił Wdowika. Będzie rożny

70'

Żółta kartka zamieniona na czerwoną! Jagiellonia kończy mecz w dziewiątkę!

67'

Sędzia sprawdzi ten faul. Rozpatrywana jest czerwona kartka dla Trubehy

67'

Nascimento zwija się z bólu. Kontuzja kostki lub stawu skokowego

66'

Filipe Nascimento z optymistyczną próbą strzału z 30 metrów - wysoko nad poprzeczką

65'

Dawid Abramowicz po raz kolejny mocno centruje. Zamieszanie w polu karnym, ale nikomu nie udało się dołożyć nogi

64'

Pospisil schodzi, Romanczuk wchodzi

63'

GOOOOOOOOOOOOL! Filipe Nascimento 1:1!

61'

Kartka dla Tiru

61'

Karny dla Radomiaka! Po sprawdzeniu sytuacji, sędzia dyktuje rzut karny po dotknięciu piłki ręką

59'

Roberto Alves próbował uderzyć z ostrego kąta. Alomerović na posterunku wybija na rzut rożny

58'

Dośrodkowanie do Abramowicza w pole karne. Obrońca pomylił się i posłał piłkę wysoko nad poprzeczką

56'

Gual schodzi, Trubeha wchodzi

55'

Leandro strzela z przewrotki - niewiele zabrało. Strzał zablokowany

52'

Abramowicz wstrzela piłkę w pole karne. Centra przecięta przez obrońcę

51'

Co za sytuacja! Raphael Rossi nie trafił na pustą bramkę z pięciu metrów.
Mocny strzał sprzed pola karnego trafia w poprzeczkę i piłka odbija się na "piąty metr". Rossi chciał dołożyć głowę, ale piłka przeleciała nad poprzeczką

49'

Radomiak od samego początku drugiej połowy próbuje zaskoczyć rywala cierpliwie rozgrywając piłkę

46'

Boisko opuszcza Machado. Na placu gry zobaczymy Semedo

46'

Zmiana w szeregach Jagielloni. Z boiska zejdzie Wojciechowski a zastąpi go Nene

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy za kilkanaście minut

45'

Machado ukarany żółtą kartką za kopnięcie piłki w powietrze po gwizdku kończącym pierwszą połowę

45'

Sędzia doliczył 4 minuty

45'

Alves ukarany za faul taktyczny

44'

Czerwona kartka dla Skrzypczaka! Druga żółta kartka za faul taktyczny

41'

Po weryfikacji VAR, sędzia odwołuje swoją decyzję

41'

Cichocki potknął się w polu karnym i zahaczył Cernycha. Sędzia wskazuje na "wapno"

41'

KARNY dla Jagielloni!

39'

Marc Gual miał swoją szansę na drugą bramkę. Napastnik miał piłkę na nodze na skraju pola karnego, ale nie włożył w to jednak odpowiedniej mocy - Kobylak z łatwością łapie

37'

Cichocki z próbą podania prostopadłego do Cele, ale obrońcy Jagielloni przecinają podanie

35'

Radomiak złapał swój rytm! Abramowicz wywalczył rzut rożny

32'

Schemat który już dzisiaj widzieliśmy - Abramowicz pędzi lewą stroną, centruje w pole karne po ziemi. Leandro uderza na bramkę, ale trafia prosto w bramkarza

31'

Imaz ukarany kartonikiem za przeszkadzanie przy wznowieniu gry

29'

Fedor Cernych domagał się rzutu karnego po tym jak przy próbie strzału głową został popchnięty

28'

Marc Gual dośrodkował z prawego skrzydła do Fedora Cernycha. Napastnik jednak nie sięgnął piłki głową

26'

Leandro z indywidualną kontrą po nieudanym rzucie rożnym gospodarzy. Nastić dogonił napastnika i odebrał mu piłkę w polu karnym

25'

Rzut rożny dla Jagi

24'

Kolejna żółta kartka - tym razem Raphael Rossi

23'

Mateusz Skrzypczak ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem

22'

Radomiak z niezłą kontrą - Leandro próbował przedrzeć się przez obrońców Jagi, ale nie udało mu się przedryblować rywali

20'

Marc Gual zwija się na połowie Radomiaka po faulu

19'

Strzały:
  • Jagiellonia: 2
  • Radomiak: 3
15'

Ale niewiele brakowało do wyrównania! Dośrodkowanie z lewej strony - Abramowicz centruje, piłka dociera na głowę do Mauridesa, ale napastnik pomylił się o kilkanaście centymetrów

13'

GOOOOOOOOOOOOOL! Po analizie VAR, sędzia przyznaje bramkę dla Jagi

12'

GOOOL, ale ze spalonego. W pułapkę złapany Gual

9'

Wdowik bardzo mocno dośrodkowuje z lewej strony, ale piłka nie znalazła żadnego piłkarza Jagielloni w polu karnym

7'

Pierwsza groźna sytuacja Jagi. Piłka na prawą stronę do Prikryla. Obrońca z zaskakującym strzałem z pierwszej piłki, ale Kobylak na posterunku

5'

Leandro z centrą do Alvesa. Szwajcar uderza "szczupakiem", ale trafia tylko w boczną siatkę

4'

Radomiak rozgrywa piłkę pod swoją bramką na dużym ryzyku. Nie stracili jednak piłki

3'

Pierwsze minuty bez wyraźnej drużyny dominującej. Oba zespoły próbują przejąć inicjatywę

1'

Zaczynamy mecz Jagiellonia - Radomiak!

16:34

W zeszłej kolejce Jagiellonia przegrała na wyjeździe z Pogonią 0:1, natomiast Radomiak u siebie został rozbity przez Górnika - przegrał z nim aż 0:3.

16:34

Ławka rezerwowych Radomiaka: Ojrzyński, Justiniano, Pawłowski, Łukasik, Nowakowski, Pik, Semedo, Feliks, Sokół.

16:33

Ławka rezerwowych Jagiellonii: Żynel, Olszewski, Lewicki, Nene, Romanczuk, Łaski, Trubeha, Kowalski, Bida.

16:33

Zgodnie z przypuszczeniami w jedenastce gospodarzy brakuje kontuzjowanych Pazdana i Puerto. Dalej poza kadrą znajdują się Runje czy Camara. Przyjezdni bez Majchrowicza, Matosa czy Jakubika.

16:31

Jagiellonia walczy o drugie zwycięstwo, Radomiak dopiero o pierwsze. Pozostała godzina do rozpoczęcia drugiego sobotniego spotkania w PKO Ekstraklasie.