KONIEC MECZU! HOLANDIA REMISUJE Z EKWADOREM 1:1!

94'

Ekwador walczy do końca. Rzut rożny dla piłkarzy z Ameryki Południowej

92'

Andries Noppert igrał z ogniem. Napastnik podbiegł do bramkarza, który był w posiadaniu piłki, a ten nabił go. Piłka na jego szczęście wyszła na aut

90'

Plata schodzi, Ibarra wchodzi

90'

Valencia nie jest w stanie kontynuować gry. Kevin Rodriguez w jego miejsce

87'

Valencia leży na murawie. Holendrzy nie przerywają gry

86'

Faul na Ake z dobrej odległości od bramki. Holandia może wrzucać w pole karne

84'

Dobry pomysł z wypuszczeniem Dumfriesa na wolne pole, ale podanie okazało się minimalnie za mocne

83'

Holandii zostało około 10 minut, żeby strzelić zwycięską bramkę

81'

Preciado chciał zaskoczyć bramkarza strzałem z pierwszej piłki po rzucie rożny, ale próba bardzo nieudana

78'

Koopmeiners schodzi, de Roon wchodzi

78'

Gakpo schodzi, Weghorst wchodzi

74'

Estrada schodzi, Sarmiento wchodzi

72'

Holandia kompletnie nie ma pomysłu jak wejść w pole karne Ekwadoru

70'

Berghuis wchodzi, Klaassen schodzi

69'

Holandia spokojnie rozgrywa od linii obrony

66'

Koopmeiners otrzymał piłkę od Gakpo. Strzał sprzed pola karnego poleciał w trybuny

63'

Holendrzy nie są w stanie zdominować rywala. Ekwador gra bardzo dobrze w defensywie, ale także stwarza sobie okazje pod bramką Holandii

60'

POPRZECZKA!! Zamieszanie w polu karnym Holandii po bardzo dokładnym dośrodkowaniu Preciado. Plata dopadł do piłki i strzelił w poprzeczkę!

58'

Żółta kartka dla Mendeza

58'

Gol Valencii:

56'

Różnica w strzałach jest ogromna - Holandia oddała tylko 1, natomiast Ekwador aż 8

54'

Szansa na kontrę dla Ekwadoru, ale Estupinan został zatrzymany

50'

Ekwador odebrał piłkę na połowie Holandii - Estupinan bez zastanowienia uderzył na bramkę kiedy tylko znalazł się w polu karnym. Bramkarz rywala interweniował, ale "wypluł" piłkę prosto pod nogi napastnika Ekwadoru. Valencia nie marnuje takich okazji

50'

GOOOOOOOOOOOL!!!!! 1:1!!!! VALENCIA!!!

48'

Noppert po raz kolejny wychodzi z bramki i łapie wysoką piłkę

46'

Bergwijn opuszcza plac gry. Depay wchodzi na murawę

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy

45'

Jeden z Ekwadorczyków absorbował uwagę bramkarza podczas strzału Estupinana. Wspominany piłkarz był na spalonym

45'

GOL! Estupinan! Niestety sędzia boczny sygnalizuje pozycję spaloną

45'

Valencia uderzył głową po wrzutce z rzutu wolnego. Napastnik wywalczył jeszcze rzut rożny

45'

Sędzia doliczył tylko 3 minuty do pierwszej połowy

44'

Wrzutka w pole karne Ekwadoru. Galindez złapał piłkę

43'

Niezła piłka prostopadła w pole karne Holandii. Andries Noppert nie dał się zaskoczyć i wyszedł z bramki

40'

Spięcie pomiędzy Valencią, a jednym z obrońców Holandii

38'

Strzały:

• Holandia - 1
  • Ekwador - 4
35'

Pomimo jednobramkowego prowadzenia Holandia nie może być pewna wygranej. Ekwador stworzył sobie kilka niezłych sytuacji

33'

Enner Valencia zszedł z lewego skrzydła na prawą nogę i huknął na bramkę! Dobra interwencja bramkarza!

31'

Niezłe zagranie przed pole karne Ekwadoru, ale Klaassen tym razem podał za lekko

30'

Timber chciał zagrać piłkę prostopadłą do Gakpo, ale obrońcy rywala byli czujni

28'

Niezłe dośrodkowanie Ekwadorczyków po ziemi, ale zawodnicy nie dogadali się w polu karnym. Tylko rzut rożny

27'

Piłkarze z Ameryki Południowej nabierają wiatru w żagle. Coraz bardziej odważnie ekipa Ekwadoru

26'

Kolejne dośrodkowanie Ekwadoru, ale van Dijk był górą. Dobra interwencja głową

24'

Dobra kontra Ekwadoru, ale dośrodkowanie z prawego skrzydła pozostawiło wiele do życzenia

23'

Caicedo chciał poszukać napastnika długim podaniem, ale piłka trafiła prosto w ręce bramkarza

21'

Dumfries leży na murawie. Piłkarz Holandii został trafiony piłką w brzuch

20'

Gra przeniosła się do środkowej strefy boiska

18'

Strzały:

• Ekwador - 1
16'

Holandia chce odzyskać kontrolę. Obrońcy "Oranje" wymieniają piłkę między sobą

15'

Bramka Gakpo z 6. minuty:

13'

Ekwador gra coraz bardziej odważnie. Holendrzy dawno nie mieli kontroli nad piłką

12'

Niezły strzał Ekwadoru zablokowany głową przez jednego z zawodników Holandii

11'

Enner Valencia faulowany w środku boiska. Sędzia mógł użyć przywileju korzyści, bo akcja Ekwadoru wyglądała obiecująco

10'

Holendrzy cofnęli się na swoją połowę. Cierpliwie czekają na kontrę

8'

Ekwador od razu chce ruszyć do ataku. Piłkarze z Ameryki Południowej przejmują inicjatywę

6'

Klaassen przejął piłkę pod polem karnym rywala i podał ją do Gakpo. Napastnik zszedł na lewą nogę i uderzył na bramkę. Galindez nie miał szans!

6'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Gakpo!!!!!!!

3'

Ekwadorczycy chcą wyjść spod pressingu krótkimi podaniami. Holendrzy odzyskali piłkę

2'

Dużo chaosu w pierwszych minutach

1'

Zaczynamy mecz!

16:53

Piłkarze wychodzą na murawę! Za kilka chwil zaczynamy!

16:50

Skład Holandii:

16:48

Skład Ekwadoru:

16:47

Reprezentacja Ekwadoru podejdzie do meczu z Holendrami bez kompleksów. W inauguracyjnym spotkaniu mundialu z Katarem drużyna z Ameryki Południowej była faworytem, choć przed pierwszym gwizdkiem mogło się wydawać, że Katar jako gospodarz może sprawić niespodziankę. Boisko brutalnie zweryfikowało klasę sportową gospodarzy imprezy i reprezentanci Ekwadoru na niskim biegu rozprawili się z rywalami.

16:45

Dla obu drużyn start mundialu w Katarze nie mógł rozpocząć się lepiej. Więcej znaków zapytania mają z pewnością Holendrzy, którzy mimo pokonaniu reprezentacji Senegalu, który przed rokiem sięgał po Puchar Narodów Afryki, na prowadzenie wyszli dopiero po 80. minucie. Podopieczni Louis'a van Gaal'a są wskazywani jako nie tylko faworyt do wygrania grupy A, ale jako drużyna, która może zakręcić się nawet w okolicach strefy medalowej. Głodna sukcesów drużyna "Oranje" wróciła na mundial po ośmiu latach nieobecności i z pewnością ta stosunkowo młoda ekipa będzie chciała osiągnąć sukces w Katarze. Papiery na to z pewnością ma!

16:42

Obie reprezentacje już zdążyły nam się przedstawić. Teraz czas - w przypadku Holendrów i Ekwadorczyków - by Ci powtórzyli udane wyniki sprzed kilku dni. Obie ekipy wygrały po 2:0; odpowiednio z Senegalem i Katarem. Nadszedł czas konfrontacji zwycięzców w grupie A.

16:40

Za 20 minut zaczynamy relację LIVE z meczu Holandia - Ekwador. Już teraz zapraszamy na wstęp do tego spotkania!