Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłej soboty!

14:31

Za tydzień Górnik Łęczna zagra na wyjeździe z Widzewem Łódź, natomiast Puszcza Niepołomice zagra na własnym stadionie z Miedzią Legnica.

93'

Koniec beznadziejnego spotkania w Łęcznej. Górnik bezbramkowo remisuje z Puszczą Niepołomice. Żaden z zespołów nie stworzył sobie ani jednej sytuacji do zdobycia bramki.

90'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył aż trzy minuty.

87'

W dzisiejszym spotkaniu jeszcze żaden z zespołów nie stworzył sobie dogodnej okazji do zdobycia bramki, co świadczy o niezbyt wysokim poziomie tego pojedynku.

83'

Ostatnia zmiana w szeregach Górnika Łęczna. Bartłomiej Kukułowicz pojawił się w miejsce Michała Golińskiego.

80'

Karol Knap dostał piłkę w polu karnym Górnika, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę gospodarzy.

76'

W zespole Górnika Łęczna Przemysław Banaszak pojawia się w miejsce Bartłomieja Kalinkowskiego.

75'

W drużynie Puszczy Niepołomice Konrad Stępień pojawia się w miejsce Marcina Stefanika.

72'

W drużynie Puszczy Niepołomice Michał Mikołajczyk pojawia się w miejsce Marcela Pięczka.

70'

Sebastian Górski dośrodkował w pole karne Górnika, ale żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

68'

Kontratak Puszczy Niepołomice zakończył się strzałem Michała Rakoczego, ale Maciej Gostomski pewnie interweniował.

66'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. W zespole Górnika Łęczna Serhij Krykun pojawia się w miejsce Michała Maka.

64'

Marcin Stromecki uderzył z rzutu wolnego ponad bramką rywali.

63'

Jeden z graczy Górnika został sfaulowany pod polem karnym gości i zespół z Łęcznej stanie przed szansą na stworzenie zagrożenia.

62'

Michał Rakoczy wpadł z piłką w pole karne Górnika, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

59'

Michał Goliński popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie powędrowało wprost w ręce Gabriela Kobylaka.

57'

Adrian Cierpka został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

55'

Marcin Stefanik ucierpiał przy próbie interwencji.

54'

Gabriel Matei zdecydował się na strzał z dalszej odległości, ale uderzył bardzo niecelnie.

52'

Leandro popędził lewą stroną boiska, dośrodkował wprost na głowę Bartosza Śpiączki, ale ten uderzył zbyt lekko i Gabriel Kobylak spokojnie interweniował.

49'

Michał Rakoczy sfaulował rywala w środku pola, ale obyło się bez żółtej kartki.

47'

Dośrodkowanie piłki w pole karne Puszczy trafiło wprost do rąk Gabriela Kobylaka.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu.

13:40

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Łęcznej, za moment wznowimy rywalizację.

13:26

Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Łęcznej. Do przerwy bezbramkowy remis bez żadnej historii.

44'

Mateusz Wyjadłowski uderzył kilka metrów ponad bramką Macieja Gostomskiego.

43'

Puszcza Niepołomice wywalczyła rzut rożny po lewej stronie boiska!

40'

Gabriel Matei ucierpiał po zderzeniu z rywalem, ale chwilę później podniósł się i wrócił do gry.

37'

Oba zespoły głównie rozgrywają piłkę w środku pola, nikt nie kwapi się, by wziąć odpowiedzialność na swoje barki i zaatakować rywali.

34'

Pojedynek w Łęcznej nie porywa widzów. Na razie żaden z zespołów nie stworzył sobie sytuacji do zdobycia bramki.

31'

Dośrodkowanie w pole karne Górnika Łęczna zakończyło swój bieg w rękach Macieja Gostomskiego.

30'

Gabriel Matei sfaulował rywala w środku pola, ale obyło się bez żółtej kartki.

27'

Sebastian Górski ucierpiał po starciu z jednym z rywali, ale gracz Puszczy za chwilę powinien wrócić do gry.

25'

Jakub Serafin dośrodkował w pole karne Górnika, tam zgrał Marcin Stefanik, ale ostatecznie piłka wylądowała w rękach Macieja Gostomskiego.

23'

Michał Rakoczy został ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

22'

W odpowiedzi zaatakowała Puszcza Niepołomice, ale dośrodkowanie w pole karne gospodarzy również nie przyniosło rezultatu.

21'

Michał Mak popędził lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne gości, ale tam żaden z graczy Górnika nie zdołał oddać celnego strzału.

18'

Michał Mak pokusił się o strzał z dystansu, ale piłka po jego uderzeniu minęła bramkę rywali o znaczną odległość.

15'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Puszczy Niepołomice okazało się bardzo niedokładne i gospodarze stracili szansę na bramkę.

12'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska trafiło wprost na nogę Bartłomieja Kalinkowskiego, ale gracz Górnika nie zdołał skierować piłki w stronę bramki rywali.

10'

Jakub Serafin dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale żaden z graczy Puszczy nie zdołał dopaść do piłki.

8'

Mateusz Wyjadłowski wpadł z piłką w pole karne Górnika, ale w ostatniej chwili został zatrzymany wślizgiem przez przeciwnika.

7'

Sebastian Górski próbował dośrodkować z lewej strony, ale jego wrzutka nie przyniosła żadnych rezultatów.

4'

Kolejny faul w tym spotkaniu, tym razem w środku pola rywala sfaulował Adrian Cierpka.

2'

Pierwsza akcja gości po prawej stronie, ale jeden z graczy Puszczy sfaulował rywala w narożniku boiska.

12:41

Rozpoczynamy pojedynek w Łęcznej!

12:37

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Łęcznej, za moment rozpoczniemy rywalizację.

12:13

12:13

12:09

W bezpośrednim pojedynku obu drużyn lepsza okazała się Puszcza Niepołomice, która wygrała u siebie 1:0, a bramkę zdobył w końcówce pierwszej części spotkania Konrad Stępień.

12:07

Natomiast Puszcza Niepołomice niespodziewanie została rozbita u siebie przez Radomiak Radom 0:4. Po dwie bramki dla Radomiaka padały w obu połowach spotkania.

12:06

W zeszły weekend Górnik Łęczna zaledwie zremisował na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie 1:1, a jedyną bramkę dla Górnika zdobył Bartosz Śpiączka w 72. minucie spotkania.

12:05

Natomiast Puszcza zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli i traci sześć punktów do strefy barażowej. Zespół z Niepołomic wciąż ma szansę na walkę o awans do PKO Ekstraklasy, ale raczej Puszcza nie jest zainteresowana na włączenie się do rywalizacji.

12:03

Zdecydowanym faworytem spotkania wydają się być gospodarze, którzy zajmują drugą pozycję w ligowej tabeli. Górnik Łęczna do liderującego Bruk-Bet Termalica Nieciecza traci dwa "oczka", ale zespół z Niecieczy ma o trzy spotkania rozegrane mniej.

12:02

Witamy serdecznie. W pierwszym sobotnim meczu 25. kolejki Fortuna 1. Ligi Górnik Łęczna podejmie na własnym stadionie Puszczę Niepołomice. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.