Kanonada trwa w najlepsze! Bramkarza Korony pokonał Michal Bezpalec.

GOOOOOOOOOOOL! 5:2 DLA TERMALIKI! MICHAL BEZPALEC!

82'

Paweł Łysiak wszedł w miejsce Jakuba Rybusa.

78'

Marcin Szpakowski zaskoczył Tomasza Loskę strzałem zza pola karnego. Dobra zmiana 19-latka.

78'

GOOOOOOOOOOOL! MARCIN SZPAKOWSKI! Korona jeszcze walczy!

75'

Piotr Wlazło ponownie zmylił bramkarza i pewnie uderzył w lewy róg. Kapitan "Słoni" z drugim trafieniem.

75'

GOOOOOL! PIOTR WLAZŁO PO RAZ DRUGI Z RZUTU KARNEGO! 4:1!

74'

Drugi rzut karny dla Termaliki! W szesnastce sfaulowany został Adam Radwański.

70'

Sebastian Bonecki zmienił Pawła Żyrę.

70'

Podwójna zmiana w Termalice. Michal Bezpalec za Samuela Stefanika.

67'

Adam Radwański uderzył z ostrego kąta po dalszym rogu. Minimalnie obok słupka.

63'

Filipe Oliveira został napomniany żółtą kartką.

59'

Stara się w drugiej części Korona. Emile Thiakane uderzył nad poprzeczką po rzucie rożnym.

57'

Jacek Podgórski ciągnął za koszulkę rywala. Żółta kartka.

52'

Wiktor Biedrzycki nie będzie kontynuował gry. Zmienił go Michal Hubinek.

51'

Przerwa w grze. Wiktor Biedrzycki opatrywany przez sztab medyczny.

49'

Groźny kontratak Termaliki. Roman Gergel wpadł w pole karne. Jego płaski strzał wybronił Jakub Osobiński.

47'

Zawodnicy Termaliki zdekoncentrowali się po przerwie. Tomasza Loskę zaskoczył Filipe Oliveira.

46'

GOOOOOL! FILIPE OLIVEIRA! Korona odrabia straty!

46'

Druga połowa spotkania już się rozpoczęła!

46'

Marcin Szpakowski wszedł w miejsce Marko Pervana.

46'

Zmiany w Koronie. Emile Thiakane w miejsce Grzegorza Szymusika.

89'

Kacper Janiak wszedł w miejsce Romana Gergela.

19:53

45'

Koniec pierwszej połowy! Termalica gromi do przerwy Koronę 3:0!

45'

Piotr Wlazło uderzył pewnie w lewy róg. Golkiper Korony rzucił się w przeciwną stronę.

45'

GOOOOOOL! PIOTR WLAZŁO Z RZUTU KARNEGO! 3:0!

45'

Rzut karny dla Termaliki! Faulowany był Kacper Śpiewak.

45'

Dwie minuty doliczył sędzia Dobrynin do pierwszej części gry.

43'

Jakub Łukowski do Grzegorza Szymusika. Strzał tego drugiego zupełnie bez siły.

38'

Przerwa w grze. Sztab medyczny udzielał pomocy Jakubowi Rybusowi.

37'

Samuel Stefanik w pole karne do Romana Gergela. Ten zamiast strzelać niedokładnie odegrał do kolegi.

33'

Tomasz Loska odbił futbolówkę po płaskim strzale Jacka Podgórskiego.

29'

Termalica na dużym luzie. Adam Radwański odgrywał piętką w polu karnym. Zabrakło nieco precyzji.

26'

Piotr Wlazło po rzucie rożnym uderzał głową, a za chwilę poprawił nogą. Piłka odbiła się od słupka!

23'

Sędzia Dobrynin wstrzymał grę. Urazu doznał Wiktor Biedrzycki.

21'

Wrzutka Samuela Stefanika z prawej strony w kierunku Kacpra Śpiewaka. Łapie piłkę golkiper Korony.

18'

Daleki przerzut na prawą flankę do Marcina Wasielewskiego. Pozycja spalona.

15'

Termalica krótko rozegrała rzut wolny. Dośrodkowanie z lewego skrzydła trafiło prosto na głowę Wiktora Biedrzyckiego, a obrońca gospodarzy z kilku metrów wpakował piłkę do siatki.

15'

GOOOOOOOL! 2:0 DLA TERMALIKI! WIKTOR BIEDRZYCKI!

11'

Akcja Termaliki środkiem po odbiorze. Samuel Stefanik odegrał do Adama Radwańskiego, a ten bardzo precyzyjnie uderzył tuż zza pola karnego.

11'

GOOOOOOOOOL! ADAM RADWAŃSKI! TERMALICA - KORONA 1:0!

5'

Marko Pervan uderzył na bramkę gospodarzy po kontrze. Broni Tomasz Loska.

4'

Niedokładna wrzutka z rzutu rożnego. Poradzili sobie przyjezdni.

3'

Wrzutka Marcina Grabowskiego z lewego skrzydła. Na róg wybił obrońca Korony.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego! Spotkanie już się rozpoczęło!

18:45

Korona ostatnio przerwała serię trzech porażek z rzędu i ograła Zagłębie Sosnowiec 1:0. Piłkarze Dominika Nowaka zajmują 12. miejsce i nie grozi im na pewno spadek, ale nie powalczą też o baraże.

18:43

W drugiej połowie kwietnia niecieczanie wrócili do gry po miesięcznej przerwie spowodowanej koronawirusem. W czterech meczach odnieśli tylko jedno zwycięstwo - domowe 4:0 z Puszczą Niepołomice. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego od dłuższego czasu są liderem Fortuna 1 Ligi, z bezpieczną przewagą 3 punktów nad GKS-em Tychy (3 mecze więcej) i Radomiakiem Radom (2 mecze więcej).

18:40

Oto wyjściowa jedenastka Korony Kielce:

18:35

Bruk-Bet Termalica zagra w następującym składzie:

18:30

Liderująca w 1 lidze Bruk-Bet Termalica Nieciecza zagra u siebie z Koroną Kielce. To zaległy mecz 23. kolejki. Czy piłkarze Mariusza Lewandowskiego wykonają kolejny krok w kierunku awansu? Początek spotkania o godzinie 19. Relacja na żywo w GOL24.pl!