Niedziela, 27 listopada 2016, godz. 15:30
Wisła PłockWisła Płock
0 : 0
Piast GliwicePiast Gliwice
95'

Koniec spotkania! Bez bramek w Płocku i remis nie krzywdzi żadnej ze stron dzisiejszego pojedynku.

95'

I jeszcze jeden faul i rzut wolny. To już ostatnia szansa na gola !

94'

Rzut wolny dla gospodarzy, piłkę wybijają obrońcy na rzut rożny.

91'

Arbiter dolicza jeszcze 4 minuty .

90'

Wlazło posyła piłkę wysoko do nieba.

87'

Bukata ! Potężne uderzenie i obok bramki Kiełpina !

86'

Drozdowicz za Ilieva

83'

83'

Dominik Kun ! Dostał bardzo dobre podanie w pole karne od Kante, Kun uderzył na bramkę ale Szmatuła wychodzi górą w tym pojedynku !

81'

Z dystansu uderzał Murawski, a na posterunku Kiełpin wyłapuje futbolówkę.

80'

Kante, strzał rozpaczy. Bez siły i bez celu.

78'

Reca opuszcza boisko, a w jego miejsce Kun.

76'

Dośrodkowywał w pole karne Bukata, najwyżej do uderzenia głową wyskoczył Zivec i niecelnie.

75'

Wrzutka w pole karne Kante starał się zagraniem głową przedłużyć podanie ale piłka wyszła po za boisko.

75'

Iiliev tym razem faulowany przez Heberta.

73'

Rzut wolny dla Wisły Płock. Uderzał Rogalski i prosto w mur.

72'

No niewiele dzieje się na boisku w Płocku..

70'

Leży na murawie Mraz i potrzebna pomoc medyczna.

65'

Ależ dobra szansa dla gospodarzy ! Wlazło zagrał na lewe skrzydło do Recy ten uderza z lewej nogi i pomylił się o kilka centymetrów ! Było naprawdę blisko.

63'

Kante dalekim podaniem szukał Wlazło w polu karnym, podanie zbyt mocne i od bramki Szmatuła

61'

Zivec zastąpił Szeligę.

60'

Krótko rozegrany rzut wolny przez graczy z Gliwic, jedyne co z tego wyszło to strzał wysoko ponad bramką.

59'

Szeliga wychodził już sam na sam z bramkarzem. Ale Bożić powstrzymuje go faulem i otrzymuje żółty kartonik

57'

Iliev ! Wszedł w pole karne, natychmiast uderzył w piłkę jednak obok bramki.

55'

Przycisnął rywali teraz Piast i budują atak pozycyjny na połowie rywala

53'

Z dystansu uderzał Hebert, piłka uderzyła w Bożicia i mamy krótką przerwę w grze.

52'

Sedlar wbiegł w pole karne z piłką mijając dwóch rywali ale ostatecznie piłkę wybija Stefańczyk

48'

Uderzał futbolówkę Stefańczyk, ale ponad bramką.

58'

Jankowski fauluje Rogalskiego i będzie rzut wolny z około 20 metrów. Dobra szansa dla gospodarzy

47'

Akcja prawą stroną boiska, Wlazło walczył przy linii końcowej boiska o piłkę ale skutecznie powstrzymany przez Murawskiego. Od bramki Szmatuła.

45'

Nie zobaczyliśmy bramek w pierwszej odsłonie gry, ale mamy cichą nadzieję, że w najbliższych 45 minutach wynik ulegnie zmianie. Zaczynamy drugą część spotkania !

45'

Nic z tego nie wyszło. Koniec pierwszej połowy. Czekamy na więcej emocji w drugiej odsłonie.

45'

Teraz stały fragment po drugiej stronie boiska. Stefańczyk z wolnego...

44'

Drugi korner też nie przyniósł gościom pożytku. Piłka poza boiskiem - ostatni dotykał jej gracz Piasta, więc zacznie Kiełpin.

44'

Patrik Mraz z kornera... Wybija Kante. Jeszcze jeden rożny.

44'

Piast zamknął Wisłę... Kończy się na rzucie rożnym.

43'

Kiełpin atakowany przez jednego z graczy Piasta w ostatniej chwili wykopuje piłkę.

41'

Zbyt wysoko podniesiona noga Murawskiego i to był faul. Żółta kartka wędruje na jego konto.

40'

Iliev próbował zrobić Messiego, ale ostatecznie stracił piłkę, a potem sugerował sędziemu, że był faulowany.

38'

POPRZECZKA! RECA Z BLISKA NIE TRAFIA! Fantastycznie Krivets wypuścił na prawej stronie Wlazło, a ten dograł przed bramkę do Recy, który z kilku metrów trafił w poprzeczkę - fatalnie uderzenie. W takiej sytuacji to powinna być bramka.

36'

Żółtą kartkę obejrzał Martin Bukata

35'

...ale po chwili poszło "podanie do nikogo" i... koniec akcji.

34'

Piast znów w natarciu. Środkiem wychodzi Szeliga...

33'

Znów Piast przeważa, goście po raz kolejny pod polem karnym Wisły - rzut rożny.

29'

Znowu Mokwa! Niezły strzał, ale Kiełpin bezbłędny.

25'

Zmarnowana kontra gości przez Szeligę.

23'

Sedlar zahaczył Recę - żółta kartka i rzut wolny.

22'

Mokwa próbował podziałać w ofensywie - oddał celny strzał, to już coś.

20'

Piast coraz dłużej na połowie gospodarzy. Przewaga teraz po stronie gości. Co z tego wyniknie?

17'

Rogalski fauluje Badię. Będzie rzut wolny.

13'

Znów Wisła atakowała prawym skrzydłem, ale Wlazło po raz kolejny nie dał rady dośrodkować. Piłkę przejęli obrońcy Piasta.

11'

Była okazja na stworzenie groźnej akcji, ale zawodnicy Wisły z prawej flanki zwlekali z dośrodkowaniem i ostatecznie po rykoszecie piłka trafiła w ręce Szmatuły.

10'

Dobre dośrodkowanie Mraza - było trochę zamieszania w polu karnym Wisły, ale gospodarze wybili ostatecznie piłkę.

10'

Uuuua! Niezły strzał Badii sprzed pola karnego - niewiele brakowało by trafił w bramkę. Mógł być gol.

8'

Krivets z opatrunkiem na głowie wraca do gry.

7'

Krew na boisku. Krivets zderzył się pechowo z Jose Kante i ma rozciętą głowę. Przerwa w grze.

5'

Płocczanie aktywnie w pressingu w pierwszych minutach, ale na razie bez celnego strzału ze strony gospodarzy.

2'

Przewrotka w 2. minucie! Niecelna, ale nieźle to wyglądało - próbował Wlazło. Może to dobry prognostyk na cały mecz.

2'

Kante strzela, ale zablokowany...

1'

Gramy!

15:05

Rezerwowi Piasta: Rusov, Moskwik, Zivec, Masłowski, Sapała, Korun, Girdvanis

15:05

Rezerwowi gospodarzy: Kaniecki, Sylwestrzak, Drozdowicz, Kun, Mroziński, Szymiński, Hemeha

15:00

Witamy w relacji LIVE z meczu 17. kolejki Ekstraklasy Wisła Płock - Piast Gliwice.