menu

Transfery. Kacper Kozłowski na celowniku wielkich klubów

1 października 2021, 12:40 | DW

Kwestią czasu wydaje się transfer Kacpra Kozłowskiego do jednego z największych klubów Europy. Giganci ze Starego Kontynentu bacznie obserwują poczynania młodego reprezentanta Polski. Ustawiła się długa kolejka chętnych.

Po Kacpra Kozłowskiego ustawiła się kolejka chętnych. Kto zaoferuje Pogoni najwięcej?
Po Kacpra Kozłowskiego ustawiła się kolejka chętnych. Kto zaoferuje Pogoni najwięcej?
fot. Andrzej Szkocki/Polska Press

Kacper Kozłowski ma zaledwie 17 lat, ale już jest kandydatem na jednego z najlepszych zawodników w Polsce. Urodzony w 2003 roku pomocnik od 1,5 roku gra regularnie w Ekstraklasie. Zadebiutował w reprezentacji Polski, jest najmłodszym uczestnikiem Euro w historii, a do tego notuje świetne liczby w klubie. Piłkarz ma również właściwy do zrobienia wielkiej kariery charakter. To przede wszystkim pracuś, który woli trenować z dala od kamer i nie tracić koncentracji na rozrywkach, które we współczesnym futbolu tak rozpraszają zawodników.

Pogoń Szczecin może na nim zbić fortunę, a transfer wydaje się kwestią czasu. "Taki facet rodzi się raz na 30 lat. Ma szansę zaistnieć na arenie międzynarodowej, jak zrobił to Robert Lewandowski" - pisze o nim włoski portal calciomercato.com. Nie bez powodu włoska prasa zwróciła uwagę na Kozłowskiego. Zainteresowany pozyskaniem go jest Juventus i AC Milan. Musi jednak ustawić się w kolejce, bo czekają już w niej Red Bull Salzburg, Borussia Dortmund i RB Lipsk.

Transfer do każdego z tych klubów to nie tylko szansa dla Kozłowskiego na otwarcie sobie drzwi do wielkiej kariery, ale także błyskawiczny rozwój u boku najlepszych zawodników w Europie.

TRANSFERY w GOL24


Więcej o TRANSFERACH - wypożyczenia, transfery definitywne, testy, wolni agenci, spekulacje


Polecamy