Czwartek, 28 października 2021, godz. 14:00
0 : 1
15:55

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego dnia!

95'

Koniec meczu w Szczecinie. Legia Warszawa skromnie wygrywa ze Świtem Skolwin 1:0.

91'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Szymon Włodarczyk pojawił się w miejsce Mahira Emreliego.

90'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył aż pięć minut.

89'

Żółtą kartką ukarany także Rafael Lopes.

89'

Żółtą kartką za niesportowe zachowanie ukarany Piotr Wojtasiak.

85'

Ostatnia zmiana w zespole Świtu Skolwin. Przemysław Żukowski zmienił Patryka Bila.

84'

Kolejna zmiana w szeregach Legii Warszawa. Jurgen Celhaka zmienił Bartosza Slisza.

83'

Żółtą kartką został ukarany Dawid Kisły.

80'

Kolejna żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Bartosz Slisz.

78'

Jakub Kuzko został ukarany żółtą kartką po taktycznym faulu.

75'

Trzecia miana w szeregach gospodarzy. Oskar Potoczny zmienił Kacpra Wojdaka.

73'

Bartłomiej Ciepiela dośrodkował w pole karne Świtu, ale bez zagrożenia.

70'

Artur Jędrzejczyk został ukarany żółtą kartką za taktyczny faul w środku pola.

66'

Jakub Kisiel pojawił się na murawie w miejsce kontuzjowanego Lindseya Rose.

64'

W zespole Świtu Skolwin Adrian Mach pojawił się w miejsce Adama Ładziaka.

62'

Lindsey Rose ucierpiał po jednym ze starć.

59'

Kolejny ostry faul gracza Świtu, tym razem bez żółtej kartki.

56'

Luquinhas dośrodkował wprost na głowę Mahira Emreliego, ale ten uderzył nad poprzeczką.

54'

To powinna być bramka dla Świtu! Po dośrodkowaniu w pole karne Legii przed szansą stanął Kacper Wojdak, ale dwa jego uderzenia na linii bramkowej zablokowali najpierw Artur Jędrzejczyk, a potem Mateusz Wieteska!

51'

Mahir Emreli został ukarany żółtą kartką.

49'

Mahir Emreli i Kacper Wojdak bardzo mocno ucierpieli po starciu przy linii bocznej.

48'

Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Patryk Baranowski.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

46'

Natomiast Luquinhas pojawił się w miejsce Ernesta Muciego.

46'

Natomiast dwie zmiany w zespole Legii Warszawa. Rafael Lopes zmienił Lirima Kastratiego

46'

W przerwie zmiana w zespole Świtu Skolwin. Adam Nagórski zmienił Pawła Krawca, który przed przerwą został ukarany żółtą kartką.

15:02

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Szczecinie. Za moment wznowimy rywalizację.

14:47

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Szczecinie. Do przerwy Legia prowadzi 1:0.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej części meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

43'

Paweł Krawiec został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

41'

Kolejny atak Legii, ale tym razem strzał został zablokowany.

38'

Lirim Kastrati popędził prawą stroną boiska, dograł do Ernesta Muciego, ale ten uderzył bardzo niedokładnie.

36'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło wprost na głowę Mahira Emreliego, jego strzał jeszcze zdołał obronić bramkarz Świtu, ale z dobitką nie miał już żadnych szans.

35'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Lindsay Rose otwiera wynik meczu w Szczecinie!

32'

Ofensywny wypad gospodarzy nie zakończył się zagrożeniem pod bramką Legii.

29'

Szymon Kapelusz ucierpiał po jednym ze starć.

26'

Legia coraz bardziej naciska na przeciwników, ale wciąż bez efektów bramkowych.

23'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Świtu, ale po raz kolejny bez zagrożenia.

20'

Lirim Kastrati po raz kolejny popędził skrzydłem i wywalczył tylko rzut rożny.

18'

Dośrodkowanie ze skrzydła zostało wypiąstkowane przez Cezarego Misztę.

16'

Gospodarze wywalczyli rzut z autu na wysokości pola karnego Legii.

13'

Po bardzo intensywnych pierwszych minutach meczu teraz piłkarze obu drużyn nieco zwolnili tempo.

10'

Lirim Kastrati popędził prawą stroną boiska, ale ego dośrodkowanie trafiło wprost w ręce Przemysława Matłoki.

7'

Paweł Krawiec oddał strzał na bramkę Legii, ale dobrze interweniował także Cezary Miszta.

6'

Mahir Emreli stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale napastnika Legii powstrzymał bramkarz Świtu!

4'

W odpowiedzi zaatakowała Legia, ale obrońcy gospodarzy skutecznie interweniowali.

2'

Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Legii i zrobiło się gorąco, ale ostatecznie żaden z graczy Świtu nie zdołał oddać celnego strzału.

14:01

Rozpoczynamy mecz 1/16 finału Pucharu Polski!

13:57

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Szczecinie. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

13:32

Po niedzielnym meczu Legia Warszawa zmieniła szkoleniowca. Czesława Michniewicza zastąpił Marek Gołębiewski i dzisiaj czeka go pierwszy sprawdzian w roli trenera mistrza Polski.

13:31

Natomiast Legia Warszawa zajmuje dopiero piętnaste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy i ma tylko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową. W ubiegły weekend Legia została rozbita na wyjeździe przez Piast Gliwice aż 4:1 i była to czwarta porażka Legii z rzędu. Wcześniej z drużyną ze stolicy poradzili sobie Lech Poznań, Lechia Gdańsk i Raków Częstochowa.

13:28

Świt Skolwin w tabeli swojej grupy 3. Ligi zajmuje czwarte miejsce i do liderującej Olimpii Grudziądz traci siedem punktów. W ostatni weekend Świt zremisował na wyjeździe z Zawiszą Bydgoszcz 1:1.

13:27

Natomiast Legia Warszawa grając w rezerwowym składzie spokojnie pokonała drugoligowe Wigry Suwałki 3:1 po bramkach Kacpra Kostorza, Lirima Kastratiego i Mahira Emreliego.

13:25

W poprzedniej rundzie tych rozgrywek Świt Skolwin pokonał innego trzecioligowca, Wisłokę Dębica dopiero po rzutach karnych 7:6. W podstawowym czasie gry był bezbramkowy remis.

13:22

Witamy serdecznie! W meczu 1/16 finałów Pucharu Polski trzecioligowy Świt Skolwin na stadionie w Szczecinie podejmie mistrza Polski, Legię Warszawa. Na relację z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb!