Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
19:57

Za uwagę dziękuję Państwu Jakub Waliczek i życzę dobrej nocy!

19:55

Chojniczanka grała dobrą piłkę jednak nieskuteczność pod bramką Loski była porażająca i "Zabrzanie" wykorzystali to w drugiej połowie dobijając przyjezdnych strzelając trzy bramki i zamykając mecz

19:53

Górnik ogrywa Chojniczankę w dwumeczu aż 6:1 i awansuje do półfinału Pucharu Polski!

93'

Sędzia kończy spotkanie!

90'

3 minuty doliczone do końca spotkania!

90'

Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy, na boisku melduje się Ledecky w miejsce Angulo

89'

Kolejna składna akcja gospodarzy, gra z pierwszej piłki zakończona strzałem Kurzawy, ale broni to Janukiewicz

88'

Zmiana w Górniku, strzelec 3 gola Żurkowski opuszcza boisko, a zastępuje go Urynowicz

86'

Szybka kontra gospodarzy, zagranie do Kurzawy, który dograł do Żurkowskiego przed polem karnym, a ten dopełnił formalności

85'

3 do 0 !

82'

Ostatnią zmianę przeprowadza Krzysztof Brede, na boisku pojawia się Dampc w miejsce Ryczkowskiego

78'

Łukasz Wolsztyński ukarany żółtym kartonikiem

74'

Druga zmiana w zespole gości, boisko opuszcza Grzelak, a na murawie pojawia się Rybski

72'

Wrzutka Wolniewicza do Żurkowskiego, który został sfaulowany, jednak piłka przeszła do Wolsztyńskiego, który na wślizgu trafia do siatki

71'

Kolejna bramka w Zabrzu!

70'

Kolejna okazja Kurzawy, jednak tym razem jego uderzenie z 25 metrów zatrzymało się na słupku

68'

Zmiana w Chojniczance, za Podgórskiego pojawia się Bąk

64'

Zmiana w zespole gospodarzy, boisko opuszcza Kądzior, a w jego miejsce pojawia się Ambrosiewicz

63'

Błąd Skowrona, który wybił piłkę wprost pod nogi Kurzawy, a ten bez zastanowienia huknął z pierwszej piłki na dalszy słupek bramki Janukiewicza

62'

I mamy bramkę!

61'

Dobry strzał Danielewicza, ale spokojnie łapie piłkę Loska

60'

Rzut wolny z dobrej odległości dla Chojniczanki

55'

Ależ strzał Podgórskiego, przeszedł Wolniewicza i uderzył technicznie, jednak piłka uderzyła w słupek

53'

Wrzutka Ryczkowskiego do Danielewicza, jednak ten nie trafia w światło bramki

50'

Świetna wrzutka Kurzawy na głowę niekrytego Koja, ale Janukiewicz popisuję się dobrą interwencją

48'

Mocno rozpoczęli goście, w polu karnym znalazł się Grzelak, jednak uderzył w reklamy za bramką

45'

Sędzia Opaliński rozpoczyna drugą połowę, od środka zaczyna Górnik Zabrze!

18:47

Zapraszamy za 15 minut na drugą połowę!

18:46

Chojniczanka próbuje przebić defensywę Górnika, jednak gospodarze kontrolują spotkanie i nie dają atakować przyjezdnym z Chojnic

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę!

43'

Rzut wolny dla "Zabrzan", jednak wrzutka Kurzawy bardzo niecelna

39'

Podanie Kurzawy do Wolsztyńskiego, ten ogrywa bramkarza, ale uderzał z trudnego kąta i boczna siatka

36'

Ponownie Matuszek i ponownie ponad bramką

35'

Strzał głową Matuszka, ale jego uderzenie poleciało wysoko nad poprzeczką

33'

Strzał Ryczkowskiego z 25 metrów, ale piłko poleciał obok słupka

28'

Pierwszy strzał gości, ale poradził sobie z uderzeniem Drozdowicza Loska

22'

Dobre podanie Wolsztyńskiego do Kądziora, jednak skrzydłowy Górnika oddał słaby strzał

18'

Kolejna świetna okazja Górnika, Kurzawa wrzuca piłkę w pole karne, a tam bliski pokonania własnego bramkarza był Kieruzel, ostatecznie Janukiewicz wybronił ten strzał

16'

Ależ strzał gospodarzy! Dośrodkowanie Kądziora z rzutu rożnego na głowę Wieteski, który trafił w poprzeczkę

13'

Doping w Zabrzu na najwyższym poziomie, mimo środka tygodnia na stadionie pojawiło się dużo ludzi

9'

Dogranie Grzelaka do Drozdowicza, który uderza, ale sędzia dopatrzył się spalonego

5'

Pierwszy celny strzał gospodarzy, z 20 metrów uderzał Żurkowski, ale prosto w bramkarza

4'

Kądzior próbował wrzuca piłkę w pole karne, jednak piłka opuściła boisko i od bramki Janukiewicz

18:00

Sędzia Marek Opaliński daje znak do rozpoczęcia spotkania, od środka goście!

17:56

Piłkarze już na murawie Areny Zabrze!

17:41

Chojniczanka w ostatniej w tym roku kolejce I ligi wygrała ze Stomilem Olsztyn 1:0 i utrzymała pierwsze miejsce w lidze, natomiast Górnik ograł Jagiellonie 3:1 i, tak samo jak przyjezdni z Chojnic, zajmują pierwsze miejsce w ekstraklasie

17:39

Dla gospodarzy ma to być tylko dopełnienie formalności, jednak Puchar Polski rządzi się swoimi prawami i wszystko może się dzisiaj zdażyć

17:37

W pierwszym spotkaniu padł wynik 3:1 dla "Zabrzan" po dwóch golach Angulo i jednym Kądziora, natomiast dla Chojniczanki honorowego gola strzelił Piotr Kieruzel

17:35

Rezerwowi Chojniczanki: Wnuk, Boczek, Paprzycki, Dampc, Rybski, Bąk, Lisowski

17:35

Rezerwowi Górnika: Pawłowski, Olszewski, Grendel, Ledecky, Urynowicz, Ambrosiewicz, Kawrwot

17:34

Witam Państwa bardzo serdecznie, już za 30 minut rozpocznie się rewanżowe spotkanie w rozgrywkach Pucharu Polski, relację poprowadzi dla Państwa Jakub Waliczek!