Totolotek Puchar Polski. Pierwszoligowy Radomiak Radom poznał rywala w drugiej rundzie

27 września 2019, 12:09 | WŁ

W drugiej rundzie Totolotek Pucharze Polski Radomiak Radom zagra z GKS Tychy. Ten mecz odbędzie się 29, 30 lub 31 października.

Radomiak zagra z zespołem z pierwszej ligi, GKS Tychy.
Radomiak na inaugurację nowego sezonu w Fortuna 1 Liga, pokonał w Radomiu Tychy 2:1.
Bramki w tym meczu dla radomian strzelali, Damian Nowak w 16 minucie i Meik Karwot w 70 - dla GKS Tychy: Łukasz Grzeszczyk w 65 minucie z rzutu karnego.

W piątek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej wylosowano pary 1/16 finału Pucharu Polski. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się 29, 30 i 31 października.