Środa, 29 października 2014, godz. 12:00
2. połowa1 : 1
dogrywka 1. połowa1 : 2
dogrywka 2. połowa1 : 2
14:35

Cracovia nie jestem tuzem w Ekstraklasie, ale dzisiejszy rywal pasów gra na 4 szczeblu rozgrywkowym!!! Postawa zawodników Cracovii nie przynosi im na pewno chwały.
Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak. Miłego Popołudnia.

14:33

Podopieczni Podolińskiego nie zasłużyli na zwycięstwo, gospodarze stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, aby rozstrzygnąć losy spotkania w regulaminowych 90. minutach, do następnej rundy po beznadziejnej grze awansuje zespól Ekstraklasy.

121'

Koniec meczu, Cracovia wygrywa w Ostrowie Wielkopolskim po 120 minutach gry 2:1.

120'

Na oślep piłki wybijają przed siebie piłkarze Cracovii, idealny przykład Ekstraklasowego zespołu...

120'

1 minuta doliczona do drugiej części dogrywki.

117'

Głupia strata Cracovii, do piłki w ogóle nie wystartował Kita....

116'

Kotłuje się pod bramką Cracovii.

116'

Kolejny faul, tym razem przewinił Kita.

116'

Piłkę wybijają defensorzy Cracovii.

115'

Boubacar fauluje Kempińskiego, do piłki podejdzie Reyer, będzie kolejna okazja dla gospodarzy.

114'

Gospodarzom zostało 5 minut na odrobienie strat i doprowadzenie do rzutów karnych.

113'

Kitaaaaaaaa!!!!! Przepchnął trzech defensorów, obronił jednak bramkarz Ostrovii.

110'

Ostatni zmiana w zespole gospodarzy: z boiska schodzi Szymanowski, na boisku pojawia się Izydorski

110'

Zjawiński, sam an sam, ale strzelił dobre 5. metrów nad bramką, Pasy grają beznadziejne, wstyd i hańba.

108'

Boubacar z lewej strony boiska otrzymał piłkę, zawodnik Pasów uderzył na bramkę Szymańskiego, z problemami, ale łapie futbolówkę bramkarz gospodarzy.

108'

Boubacar zarywał futbolówkę z rzutu rożnego, do piłki przed polem karnym dopadł Kapustka, ale nie trafił w bramkę.

106'

Cyfert opuszcza boiska, a w jego miejsce Maciej Sipurzyński.

106'

Zaczynamy ostatnie 15. minut spotkania!

106'

Pierwsza zmiana u gospodarzy, Kamil Kucharski za Ruska.

106'

Koniec, po 105` goście wyszli na prowadzenie, szkoda, bo gospodarze grali lepiej w ostatnich kilkunastu minutach.

105'

1 minuta doliczona do pierwszej części dogrywki.

105'

Z rzutu rożnego gospodarze nie byli w stanie zagrozić bramce Stępniewskiego

105'

Ależ uderzenie Konrada Ruska z ponad 25. metrów, piłkę na rzut rożny wybił bramkarz Cracovii.

103'

Kita do Nykiela, ale zawodnik gości zablokowany przez Krawczyka, będzie rzut rożny dla Cracovii.

101'

Kempiński dopadł do futbolówki, ale strzał głową przeleciał nad bramką.

101'

Kempiński prostopadle do Czecha, ale szybszy był bramkarz gości, będzie korner.

100'

Cracovia z przebiegu gry nie zasłużyła na bramkę, ale taki jest futbol.

98'

Zjawiński dostał dośrodkowanie od Kapustki, a napastnik gości pokonał strzałem głową Szymańskiego!!!

98'

Podoliński dokonuje ostatniej roszady: Dąbrowski za Szeligę.

97'

Giercz ukarany przez arbitra za próbę wymuszenia rzutu wolnego.

96'

Chwilka przerwy, Cyferta łapią już skurcze.

95'

Dobra akcja gospodarzy, piłkę otrzymał Michał Giercz, ale nie potrafił przejść obrońcy Cracovii i stracił piłkę.

94'

Kolejny faul Marciniaka, zawodnik Cracovii ma an swoim koncie żółtą kartkę.

94'

Zjawiński uderzył wysoko nad bramką, słabo gra były napastnik Dolcanu Ząbki.

93'

Dwie groźne, prostopadłe piłki do Zjawińskiego dobrze przecinają defensorzy Ostrovii.

91'

Marek Szymanowski z dystansu, ale piłka ledwo dotoczyła się do bramki gości.

90'

Rozpoczynają piłkarze Cracovii, zaczynamy!

13:55

Wracamy do gry, przed nami dodatkowe 30. minut gry!!!

13:53

W drugiej połowie dużo lepszym zespołem jest Ostrovia Ostrów Wielkopolski, kibice zgromadzeni na stadionie mogą być dumni ze swoich ulubieńców.

92'

Koniec, mamy dogrywkę, po 90 minutach 1:1!!!

91'

Rzut wolny dla gości, piłkę wrzucał będzie Szeliga, ale sytuację wyjaśniają defensorzy Ostrovii.

90'

Arbiter doliczył 2 minuty.

90'

Boubacar Dialiba otrzymał prostopadłą piłkę od Kapustki, ale czarnoskóry piłkarz nie potrafił pokonać Szymańskiego.

88'

Prostopadła piłka do Zjawińskiego, ale czujnie przed polem karnym interweniował głową bramkarz gospodarzy.

86'

Gospodarze grają na luzie naprawdę jestem mile zaskoczony grą gospodarzy.

85'

Gospodarze chwilę zagrają w 10stkę.

85'

Na boisku teraz leży Szymanowski, nie wiem czy nie będzie potrzebna zmiana.

84'

Na murawie leży Kempiński i Stępeniwski obydwaj ucierpieli, zawodnik gospodarzy staranował bramkarza Cracovii.

82'

Czyżby czekała nas dogrywka?

81'

Rzut rożny dla gospodarzy wywalczył Kempiński, piłka trafiła przed pole karne do Cyferta, ale zawodnik Ostrovii przestrzelił.

80'

Po prawej stronie boiska faulowany jeden z gospodarzy, zagranie Reyera za lekkie.

79'

Starcie w polu karnym Dudzica oraz defensora i bramkarza gospodarzy, nie am mowy o karnym.

78'

Szymański pewnie łapie futbolówkę i uruchamia długim podaniem Kempińskiego, ale gwizdek arbitra przerywa akcję Ostrovii.

78'

Rzut wolny dla gości, do piłki podszedł Boubacar Dialiba.

77'

Czy Ostrovia na pewno gra w 3 lidze?

77'

Dośrodkowanie w pole karne gości, Kempiński z kilku metrów trafił tylko w poprzeczkę!!!!

76'

Kapitalne uderzenie Reyera, broni Stępniewski, co tutaj się dzieje???

75'

Schodzi Zejlder, a w jego miejsce pojawia się Boubacar.

74'

Piłkę zagrywaną z rzutu wolnego strącił jeden z obrońców gospodarzy, słupek!!!!! Gospodarze bliscy podwyższenia!!

74'

Faulowany Szymanowski przez jednego z pomocników, będzie okazja dla gospodarzy na dobre dośrodkowanie.

73'

Posiadanie piłki 63% - 37% na korzyść gości

72'

Dobra gra gospodarzy udokumentowana bramką, brawo Ostrovia.

72'

Damian Czech głową po rzucie rożnym!!!!! 1:1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

69'

Kamil Krawczyk dopadł do wybitej piłki i sprzed pola karnego huknął niesamowicie, broni Stępniewski wybiciem futbolówki an korner.

68'

Rymaniak uderzył sprzed pola karnego, wysoko and bramką, powinien być rzut rożny, ale arbiter nakazał wznowienie gry od bramki.

67'

Ale teraz zaspali defensorzy gospodarzy, napastnik Cracovii doszedł do piłki i lekkim uderzeniem minął Szymańskiego ,a le piłka nie wtoczyła się do bramki.

67'

Zjawiński faulowany na środku boiska, od rzutu wolnego zaczną goście.

65'

Kontra gospodarzy, Cyfert zagrał na lewą stronę, ale za lekko, piłkę przejął Nykiel...

65'

Marciniak teraz dośrodkowywał z lewej strony, ale futbolówkę pewnie wyłapuje Szymański.

64'

Zejdler przedzierał się lewym skrzydłem, dośrodkował, ale z kilku metrów do piłki nie doszedł Zjawiński, który tylko dzióbnął piłkę.

61'

Świetna akcja gospodarzy. Piłka trafiła an lewą stronę do Szymanowskiego, który z ok. 25 metrów zdecydował się na strzał, piłka odbiła się od zawodnika gości, kilkanaście metrów przed bramką Konrad Rusak zdecydował się lobować bramkarza Cracovii, było blisko.

60'

Pierwsza zmiana w zespole gości, Zjawiński za Dudzica.

58'

Cyfert ukarany żółtym kartonikiem za faul an jednym z zawodników Cracovii.

57'

Ależ szansa gospodarzy, bardzo dobą piłkę otrzymał na prawym skrzydle Kaczmarek, podał w pole karne do Cyferta. Piłkarz Ostrovii podał wzdłuż pola karnego, a tam akcję zamykał jeden z pomocników gospodarzy, ale został przyblokowany przez gości.

55'

Tomek Kempiński faulował Żytkę przed polem karnym gości, od rzutu wolnego zaczną piłkarze z Krakowa.

53'

Gospodarze zaczęli grać odważnie. Coraz śmielej sobie poczynają podopieczni Konsatnciaka.

52'

Stadion w Ostrowie Wielkopolskim niemalże wypełniony do końca.

52'

Kita otrzymał piłkę od Dudzica na 25. metrze, ale fatalnie uderzył......

51'

Zamiary krakowian odczytał doświadczony Dariusz Reyer, który zażegnał niebezpieczeństwo.

51'

Teraz poturbowany Dudzic. Będzie dobra szansa na uderzenie z ok. 25. metrów.

50'

Nykiel faulowany na prawym skrzydle przez Szymanowskiego.

49'

Teraz piłkarze próbowali się przedrzeć raz prawym skrzydłem, raz lewym, ale dwukrotnie tracili piłkę pod polem karnym gości.

48'

Oraz gry an boisku się zmienia, długo przy piłce utrzymują się goście, a gospodarze czekają na swoje okazje w kontrach.

46'

Wrzutka Rymaniaka wyłapana przez bramkarza gospodarzy.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania, obie ekipy bez zmian!!!

12:55

Na boisku nie widać przepaści jaka dzieli obydwa zespoły, Cracovia oddała jeden celny strzał i to wystarczyło aby objąć prowadzenie, zobaczymy czy gospodarzy będzie stać na odpowiedź w drugiej części spotkania.

46'

Ostatni gwizdek sędziego, do przerwy Ostrovia przegrywa 0:1 z Cracovią Kraków.

45'

Z lewego skrzydła jeden z zawodników Cracovii zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne, tam na uderzenie z pierwszej piłki zdecydował się Kapustka, który z 19. metrów pokonał Szymańskiego!!!

45'

Gol do szatni! 1:0 dla Cracovii! Bartosz Kapustka! Kapitalny strzał zawodnika gości!

45'

Arbiter doliczył 1. minutę do regulaminowych 45.

44'

Kilka dośrodkowań w pole karne gospodarzy, ale dobrze ustawienie defensorzy wybijają piłki.

42'

Nadal długo przy piłce goście, ale nie znaleźli dotychczas recepty na pokonanie Szymańskiego.

41'

Dośrodkowanie z prawej strony zaowdnika z Krakowa, ale piłkę pewnie łapie Szymański.

40'

Marciniak żółta kartka dla zawodnika gości za faul na Kempińskim.

40'

Do końca 5 minut, czy Cracovia zdoła strzelić bramkę ?

39'

Marciniak z dystansu, kolejny beznadziejny strzał ekstraklasowego zespołu...

38'

Na lewym skrzydle przedzierał się Kempiński, ale zawodni gospodarzy stracił piłkę na rzecz Nykiela, od autu zaczną goście.

37'

Z dystansu uderzył Szeliga, ale uderzenie pomocnika Cracovii I FATALNE.

37'

Kontra Cracovii przerwana kapitalną interwencją Czecha.

36'

Cyfert nie trafił w piłkę, a byłaby dobra szansa dla gospodarzy.

35'

Pierwszy rzut różny w dzisiejszym spotkaniu wywalczyli, gospodarze.

34'

Gospodarze Graja bardzo odpowiedzialnie, zawodnicy Ostrovii odrobili prace domową.

33'

Strata piłki na środku boiska, z piłką popędził Kita, ale przed polem karnym fatalnie przestrzelił.

32'

Kontra gospodarzy, Szymanowski nie dokładnie podawał w pole karne, ale przy piłce dalej utrzymują się gospodarze.

30'

Długa piłka an prawe skrzydło do pomocnika gości. Dośrodkowanie Nykiela w pole karne ląduje u Zejdlera, który dzióbnął piłkę, futbolówka minęła bramkę o centymetry.

28'

Cracovia długo utrzymuje się przy piłce, ale nic z tej gry nie wynika.

27'

Dariusz Reyer ostro potraktował Kapustkę we własnym polu karnym, piłkarze Ostrovii wyjaśnili sytuację.

25'

Kolejna ciekawa akcja gospodarzy, prawy defensor uruchomił długim podaniem Szymańskiego, ale pomocnika Ostrovii uprzedził bramkarz Cracovii..

23'

Atak pozycyjny gospodarzy, podopieczni Konstanciaka wymienili kilak ładnych podań na połowie zespołu z Ekstraklasy, ale stracili piłkę.

22'

Był to pierwszy celny strzał w tym meczu.

21'

Pierwsza ciekawa akcja gospodarzy, długa piłka Szymańskiego, futbolówka trafiła do Tomasza Kempińskiego, który będą c w polu karnym uderzył po ziemi an bramkę gości, ale dobrze zachował się bramkarz Cracovii.

19'

Korner dla gości, ale piłkę łapie bramkarz gospodarzy.

19'

Zejdler zagrywał do środka, ale piłkę zmierzająca do napastnika Cracovii uprzedził dobra interwencją Szymański.

17'

Wszystko dobrze się układa do połowy boiska, potem już gospodarze maja duży problem z wykonaniem kilku podań.

16'

Zejdler dośrodkowywał z lewej strony wyjaśnili defensorzy trzecioligowca, ale szybko stracili piłkę.

15'

Damian Błaszczyk atakowany pressingiem, zawodnik gospodarzy za darmo oddał piłkę rywalom, ale Cracovia nic wielkiego jak na razie nie pokazuje.

14'

Podopieczni Podolińskiego nie zagrozili bramce Szymańskiego.

13'

Zablokowane dośrodkowanie zawodnika Cracovii, goście rozpoczną z narożnika.

12'

Z kontrą próbowali wyjść piłkarze z Ostrowa Wielkopolskiego, ale piłka na prawe skrzydło nie dotarła i została przechwycona przez gości.

11'

Gospodarze cały zespołem cofają się na własną połówkę.

9'

Do piłki zagrywanej z narożnika boiska najwyżej wyskoczył Nykiel, ale nie trafił w bramkę.

8'

Długa piłka an Dudzica, ale dobra interwencją popisał się krawczyk, który wybił piłkę na rzut rożny.

7'

Dośrodkowanie z lewej strony Szymanowskiego, ale w polu karnym gości nie było żadnego z piłkarzy Ostrovii.

6'

Na boisku przez chwilę leżał Michał Giercz, a le zawodnik gospodarzy szybko się podniósł

5'

Długa piłka Żytki an prawą stronę, ale piłkę na aut wybił defensor gospodarzy.

3'

Na spalonym jedne z gospodarzy, pierwszy wypad zawodników Ostrovii po za własną połowę boiska.

2'

Sławomir Szeliga ostro zaatakował nogi rywala, ale gramy dalej, dużo walki na boisku.

1'

Od pierwszych sekund długo przy piłce utrzymują się goście, zespół z Ostrowa Wielkopolskiego nastawi się na grę z kontry.

12:01

Od środka rozpoczynają goście, pierwszy gwizdek arbitra!!! Gramy!!!

11:59

Piłkarze wyszli na murawę, za chwilkę zaczynamy.

11:57

Arbitrem spotkania jest Pan Jarosław Przybył z Kluczborka.

11:51

Gospodarze stoją przed historyczną szansą awansu do 1/4 finału Pucharu Polski.

11:49

Dziś w Ostrowie Wielkopolskim piękna, słoneczna pogoda. Obyśmy byli świadkami dobrego widowiska.

11:45

Gospodarze dobrze przygotowali się na dzisiejsze spotkanie świadczy o tym wypowiedź trenera Ostrovii. - Wiem sporo na temat Cracovii, grają systemem 3-5-2, mają groźnych ofensywnych graczy jak Deniss Rakels czy Marcin Budziński. Widziałem również ich spotkanie z Ruchem, który wyeliminowaliśmy. Najważniejsze jest jednak to, że musimy wyjść na boisko z wolą walki, z ambicją i nie ma sensu wymyślać coś więcej. Sam nawet jeszcze nie wiem, co powiem swoim zawodnikom w szatni przed meczem. Ja nie piszę sobie takich rzeczy na kartce, takie rzeczy przychodzą mi po prostu spontanicznie.

11:44

Krakowianie do rozgrywek Pucharu polski przystąpili w 1/16 finału, tam zmierzyli się z Okocimskim Brzesko. Drugoligowiec postawił zawodnikom Cracovii trudne warunki.i dopiero bramka Denisa Rakelsa w doliczonym czasie gry pomogła odnieść zwycięstwo and niżej notowanym rywalem. Craxa pokonała Okocimski 2:1.

11:37

Goście dzisiejszego spotkania słabo spisują się w Ekstraklasie, podopieczni Podolińskiego zajmują dopiero 13 pozycję w tabeli mając 6. punktów przewagi nad strefą spadkową.

11:31

Ostrovia w drodze do meczu z Cracovią musiała wyeliminować trzy drugoligowe drużyny - ofiarą podopiecznych Piotra Konstanciaka były: Puszcza Niepołomice i Górnik Wałbrzych oraz Ruch Zdzieszowice. Pod koniec września Ostrovia zdołała wyrównać swoje osiągnięcie sprzed 27 lat, awansując do 1/8 PP kosztem Ruchu Chorzów - "Niebiescy" ulegli trzecioligowcowi 1:2 po golach Marka Szymanowskiego i Błażeja Cyferta.

11:24

Ostrovia Ostrów Wielkopolski występuje obecnie na IV szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Gospodarze rywalizują w III lidze grupie: kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Drużyna w rozgrywkach radzi sobie jak typowy średniak. Podopieczni Piotra Konstanciaka zajmują 9 pozycję.

11:15

Rezerwowi Cracovii: Perdijic, Boubacar, Zjawiński, Ceglarz, Dąbrowski, Budziński, Mrozik.

11:14

Na ławce rezerwowych gospodarzy zasiądą: J. Reyer, Izydorski, Kucharski, Wachowiak, Sobczak, Sipurzyński, Perz.

11:02

Witamy Państwa bardzo serdecznie w środowe, słoneczne przedpołudnie. Za niespełna godzinę na murawę stadionu w Ostrowie Wielkopolskim wybiegną piłkarze Ostrovii oraz Cracovii Kraków. Mecz zostanie rozegrany w ramach 1/8 finału Pucharu Polski.