menu

Prezes Barcelony wyjawił proroctwo matki Lewandowskiego o jego grze na Camp Nou

5 sierpnia, 17:08 | Jacek Kmiecik

Matka polskiego napastnika Iwona Lewandowska przewidziała, że ​​pewnego dnia jej syn zagra na Camp Nou. Prezes Barcelony Joan Laporta na konferencji prasowej dotyczącej oficjalnego powiatania Roberta Lewandowskiego w „Blaugranie” wyjawił anegdotę, o kórej opowiedziała mu mama „Lewego”.

Prezes Barcelony Joan Laporta wita Roberta Lewandowskiego na Camp Nou
Prezes Barcelony Joan Laporta wita Roberta Lewandowskiego na Camp Nou
fot. EPA/PAP

- Chcę wyjawić anegdotę, którą opowiedziała mi jego matka. Dwadzieścia lat temu Lewandowski przyszedł z matką na Camp Nou, Robert dotknął murawy i był nią zachwycony. Wtedy matka powiedział mu, że pewnego dnia zagra na tym boisku - powiedział szef Barcelony.

[polecany]23371279[/polecany]

Na słowa Laporty, siedziąca w pierwszym rzędzie na konferencji Iwona Lewandowska potwierdziła zdarzenie, skinieniem głowy.

W najbliższą niedzielę, 7 sierpnia „Lewy” może zadebiutować na Camp Nou jako zawodnik Barcelony w Pucharze Gampera, czyli w oficjalnym meczu rozgrywanym tradycyjnie tydzień przed rozpoczęciem nowego sezonu ligowego. Przeciwnikiem „Dumy Katalonii” będzie meksykański UNAM Pumas, z byłą gwiazdą Barcy w składzie, brazylijskim lewym obrońcą Dani Alvesem. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00.

[polecany]23369989[/polecany]

Tymczasem tłumy kibiców Barcelony euforystycznie reagują na przybycie Lewandowskiego na Camp Nou>

[twitter]https://twitter.com/Alfremartinezz/status/1555512643053658113[/twitter]


Polecamy