Bayern Monachium pokonał Borussię Dortmund w Pucharze Niemiec. Robert Lewandowski z asystą

20 grudnia 2017, 22:39 | Filip Bares

Bayern Monachium pokonał w środowy wieczór Borussię Dortmund 2:1 i awansował do ćwierćfinału Pucharu Niemiec

Robert Lewandowski zanotował asystę w starciu z Borussią Dortmund

Podopieczni Juppa Heynckesa dominowali od samego poczatku spotkania. Pirwszą bramkę dla monachijczyków zdobył już w 12. minucie spotkania Jerome Boateng. Defensor mistrza Niemiec silnym strzałem głową pokonał bramkarza rywali.

W 40. minucie prowadzenie dla Bayernu podwyższył Thomas Muller, po podaniu Roberta Lewandowskiego.

W 77. minucie nadzieję gościom dał Andrij Yarmolenko. Bayern wytrzymał jednak napór rywali i awansował do kolejnej rundy.

Niekuteczny okazał się Robert Lewandowski, który zmarnował kilka dogodnych sytuacji.

Magazyn Sportowy24 - Zbigniew Boniek m.in. o Mundialu, kontrakcie dla Nawałki, zamiłowaniu do Twittera