PKO Ekstraklasa. Zagłębie Lubin lepsze od Portowców. VAR anulował rzut karny i czerwoną kartkę

15 sierpnia 2021, 21:58 | KK

PKO Ekstraklasa. Pogoń Szczecin z pierwszą porażką. Piłkarze Kosty Runjaica w Lubinie przegrali z Zagłębiem 0:2 (0:1) po golach Erika Daniela i Łukasza Poręby. W drugiej połowie VAR anulował Portowcom rzut karny oraz czerwoną kartkę przyznaną obrońcy Zagłębia Ianowi Solerowi.

PKO Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2:0

Piłkarz meczu: Patryk Szysz
Atrakcyjność meczu: 6/10

BRAMKA ERIKA DANIELA:
Błędy na połowie rywali również mogą zaboleć[unicode_pictographs]%F0%9F%98%AC[/unicode_pictographs] Zawodnicy @PogonSzczecin w taki sposób nadziali się na kontrę @ZaglebieLubin[unicode_pictographs]%F0%9F%91%80[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%93%BA[/unicode_pictographs]#ZAGPOG trwa w CANAL+ SPORT i @canalplusonline pic.twitter.com/q107dRE8Kk— CANAL+ SPORT (@CANALPLUS_SPORT) August 15, 2021