menu

PKO Ekstraklasa. Transfery. Legia Warszawa zrezygnowała z Pedro Tiby. Portugalczyk jednak wróci do ojczyzny?

6 czerwca 2022, 18:17 | psz

PKO Ekstraklasa. Transfery. Po mistrzowskim sezonie Pedro Tiba zakończył swoją czteroletnią przygodę z Lechem Poznań. Wydawało się, że 33-letni pomocnik zostanie w PKO Ekstraklasie i przeniesie się do Legii Warszawa. Ostatecznie do porozumienia jednak nie doszło.

Pedro Tiba jednak nie przejdzie do Legii Warszawa.
Pedro Tiba jednak nie przejdzie do Legii Warszawa.
fot. Waldemar Wylegalski

Pedro Tiba nie trafi do Legii Warszawa


Pedro Tiba w sierpniu skończy już 34 lata, ale nie odstraszało to Legii Warszawa. Po tym jak Lech Poznań nie skorzystał z klauzuli przedłużającej umowę o rok, Portugalczyk został wolnym zawodnikiem. Dni mijały, a stołeczny klub nie ogłaszał porozumienia z graczem. Mówiło się, że Tiba nie przeszedł testów medycznych (za Weszlo.com) lub że Wojskowi zaczęli zmieniać wcześniejsze ustalenia dotyczące kontraktu.

Jak przekazał w poniedziałek Sebastian Staszewski z Interii, rozmowy między Legią, a Tibą zostały zakończone. Klub obawiał się o zdrowie nie najmłodszego już środkowego pomocnika, a ten nie zamierzał przystawać na nową ofertę. Teraz wiele wskazuje na to, że Portugalczyk pożegna się jednak z PKO Ekstraklasą i wróci do ojczyzny.

[twitter]https://twitter.com/s_staszewski/status/1533836810069098497[/twitter]

źródło: Interia.pl

TRANSFERY w GOL24


Więcej o TRANSFERACH - wypożyczenia, transfery definitywne, testy, wolni agenci, spekulacje


Polecamy