menu

PKO Ekstraklasa. Opinie trenerów po meczu Korona - Widzew

12 listopada 2022, 15:52 | Janusz Majewski

Widzew Łódź wygrał z Koroną Kielce po bramce w ostatnich minutach meczu. W spotkaniu nie zabrakło wielkich emocji. Najlepszym zawodnikiem meczu został Henrich Ravas, który obronił rzut karny Bartosza Śpiączki.


fot. PAP/Piotr Polak

Po meczu Korona Kielce – Widzew Łódź (0:1) powiedzieli:

Janusz Niedźwiedź (trener Widzewa Łódź): - W doliczonym czasie gry spotkała nas nagroda za cały mecz. Chcieliśmy zakończyć tę rundę z przytupem i nam się to udało. Dziękuję piłkarzom i mojemu sztabowi za te ostatnie miesiące. Jesteśmy zadowoleni z tego, w jakim miejscu dzisiaj jesteśmy i ile mamy punktów, bo to jest najważniejsze. Teraz będzie czas, aby wszyscy w klubie nabrali siły i wrócili do pracy, żeby dobrze przygotować się do kolejnej rundy.

Kamil Kuzera (trener Korony Kielce): - Dziękuję wszystkim kibicom, którzy przyszli na ten mecz, szkoda że my nie doszliśmy do tego samego poziomu. Chociaż były ku temu szanse. To spotkanie pokazało jedno, że kiedy chcemy grać w piłkę, to potrafimy w nią grać. Ale kiedy wkradają się nerwy i chaos, to nie jesteśmy sobą. Nad tym musimy pracować. Gratulacje dla drużyny Widzewa, bo dzisiaj okazali się lepsi od nas.

(PAP)
maj/ co/

PKO EKSTRAKLASA w GOL24


Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy


Polecamy