PKO Ekstraklasa. Luquinhas sfinalizował świetną akcję Legii [WIDEO]

7 lutego 2021, 09:35 | red

PKO Ekstraklasa. Legia Warszawa wygrała 2:0 z Rakowem Częstochowa w 16. kolejce Ekstraklasy. Najpierw w 29. minucie Luquinhas świetnie odnalazł się w polu karnym i wykorzystał dośrodkowanie Pawła Wszołka, a w drugiej połowie Tomas Pekhart wykorzystał rzut karny. Zobaczcie akcję Legii przy pierwszym golu!

Luquinhas z pierwszym trafieniem w tym sezonie

29. minuta meczu Legia - Raków. Otwierające podanie od Bartosza Kapustki otrzymał Paweł Wszołek, który zagrał przed bramkę, idealnie na nogę nadbiegającego Luquinhasa. Dla Brazylijczyka to dopiero pierwsze trafienie w tym sezonie.

Legia Warszawa przełamała się po dwóch porażakach z rzędu i nie pozwoliła na powiększenie przewagi przez Pogoń Szczecin. Zespół Czesława Michniewicza wciąż traci do ekipy Portowców dwa oczka.