PKO Ekstraklasa. Legia pokonała Wartę głową. Zieloni strzelili nieuznanego gola i mieli dwa słupki

14 sierpnia 2021, 21:55 | psz

PKO Ekstraklasa. Nie było powtórki z Radomia, gdy dwa tygodnie temu Radomiak był w stanie pokonać zaangażowaną w grę w europejskich pucharach Legię Warszawa. Tym razem zespół Czesława Michniewicza podszedł do rywala bardzo poważnie i pewnie zgarnął komplet punktów. Bohaterem spotkania z Wartą Poznań został Rafael Lopes, który otworzył wynik, a po zmianie stron zanotował asystę.

Mecz Warta Poznań - Legia Warszawa 0:2 (14.08.2021)

Jak padły bramki?

• 0:1 (39. minuta) - Idealne dośrodkowanie z lewego skrzydła Mateusza Hołowni, za plecami Tomasa Pekharta przyczaił się Rafael Lopes, który pokazał, że też świetnie potrafi grać głową. Mateusz Lis był w tej sytuacji bez szans.
  • 0:2 (49. minuta) - Dwójkowa akcja Rafaela Lopesa z Luquinhasem, piłka wróciła do Portugalczyka, który kapitalnie dograł tuż przed bramkę na głowę Tomasa Pekharta.

Atrakcyjność meczu: 6,5/10
Piłkarz meczu: Rafael Lopes