menu

Piotr Zieliński na wakacjach. Daleko nie miał. Odpoczywa z żoną i synem na Sardynii

27 czerwca 2023, 09:25 | JCZ

Piotr Zieliński wybył na zasłużone wakacje. Po zdobyciu mistrzostwa Włoch z Neapolem reprezentant Polski bynajmniej nie opuścił Italii. Razem z żoną i synem korzysta z uroków Sardynii. A po urlopie planuje przedłużyć kontrakt z klubem.

Piotr Zieliński na wakacjach z żoną i synem
fot. Instagram

fot.

fot.

fot.

fot.
1 / 5

Piotr Zieliński odpoczywa na Sardynii


[przycisk_galeria]

Po kompromitującej porażce z Mołdawią (2:3) Zieliński szybko wrócił do Włoch. Najpierw razem z żoną Laurą świętował jej urodziny. Potem oboje wraz z synem Maksymilianem wylecieli na wczasy. Podróż trwała bardzo krótko; raptem godzinę samolotem.

Rodzina Zielińskich zatrzymała się w miejscowości Porto Cervo, na północy wyspy, skąd jest już rzutem beretem na Korsykę. Temperatura sięga tam obecnie 30 stopni Celsjusza. Szansa na opady? Praktycznie żadna.

[polecany]25023977[/polecany]

Wyjazd szczegółowo relacjonuje w mediach społecznościowych żona Zielińskiego. W poniedziałek zamieściła zdjęcia z wizyty w japońskiej restauracji.

Co ciekawe, Zieliński jest bodaj jedynym reprezentantem Polski, który relaksuje się we Włoszech. Większość poleciała do Grecji, Hiszpanii czy Stanów Zjednoczonych. Jeden z nich dotarł także do Chorwacji - to Mateusz Wieteska.

Póki co Zieliński nie zna terminarza nowego sezonu Serie A. Po powrocie do Neapolu pozna nowego trenera. Następcą Luciano Spallettiego został Francuz Rudi Garcia.

LIGA WŁOSKA w GOL24


Więcej o LIDZE WŁOSKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela