menu

Piłkarze Legii Warszawa przyłapani na nocnej imprezie w klubie. Świętowali czwarte zwycięstwo z rzędu

15 marca 2022, 14:39 | red

Legia w 25. kolejce PKO Ekstraklasy odniosła trzecie z rzędu zwycięstwo w lidze i przybliżyła się mocno do utrzymania. Postanowili to oblać piłkarze, którzy wybrali się do jednego z warszawskich klubów. Na nieszczęście dla nich - zostali przyłapani przez paparazzi.


fot. Szymon Starnawski

Piłkarze Legii przyłapani na imprezie w klubie


W piątek, po zaciętym boju, zawodnicy Legii Warszawa pokonali Górnika w Łęcznej (1:0) i awansowali na 12. miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Było to trzecie zwycięstwo z rzędu w lidze, a w sumie czwarte. Przewaga Wojskowych nad strefą spadkową wynosi już cztery punkty.

To sprawiło, że piłkarze postanowili świętować ostatnie sukcesy. W piątek wieczorem ruszyli w miasto i bawili się do białego rana w modnym klubie SEN w Warszawie. Zawodnicy Legii noc spędzili w towarzystwie pięknych kobiet i... drogiej whisky. Bardzo chętnie pozowali też do zdjęć z fanami. Na miejscu przyłapał ich fotoreporter Super Expressu. Na zdjęciach widzimy Mateusza Wieteskę i Pawła Wszołka, ale w artykule wspomina się, że byli tam też ich koledzy.

Ciekawe, czy wysoką formę z początku weekendu legioniści przełożą teraz na boisko, bo już we wtorek czeka ich zaległe spotkanie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (godz. 18:45).

[twitter]https://twitter.com/se_pl/status/1503424213830762498[/twitter]

źródło: Super Express

EKSTRAKLASA w GOL24


Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy


Polecamy