menu

Petar Borovićanin zakotwiczy w Nowym Sączu?

Logowanie

Zaloguj >

Komentarze (25)

  • sądeczanin
    9 sierpnia 2012, 16:01

    i gitara

  • kolo
    9 sierpnia 2012, 11:10

    Dlaczego nie wezmą z Legii jakiegoś młodego do ogrania Danek ma tam możliwości sześciu zawodników przesunęli do młodej eks.Niech jedzie do Warszawy wypożyczy stopera i pomocnika.

  • 1968
    8 sierpnia 2012, 22:14

    UFF ma absolutną rację. Niech wróci Bębenek, Jonczyk i Kukol no i ktoś do obrony i będzie dobrze! Przecież oni się sprawdzili jak nikt w Sandecji i pewno chętnie niejeden z nich by wrócił zamiast kopac w rezerwach górnika, piasta czy innych klubów!

  • koronka
    8 sierpnia 2012, 19:46

    Łukasz Maliszewski odszedł z Polonii Bytom pomocnik.

  • menago rebbe
    8 sierpnia 2012, 14:47

    Panie prezesie jest jeszcze Zawadzki też by się chciał odbudować, Bębenka pożyczcie z Zabrza też się odbuduje Jano też niech przywiezie stopera i jakoś to posklejacie,Acha a jak nowego trenera byście chcieli to żeby było śmieszniej jest przecież Piotr Świerczewski sądeczanin który tylko czeka.Oj zapomniał bym na defensywnego Rafcia Berlińskiego i wrócą dobre stare czasy.

< >