menu

Pech nie opuszcza piłkarza Stali Rzeszów. Czeka go operacja kolana i długa rehabilitacja

8 lutego, 11:30 | oprac. tor

Franciszek Polowiec, pomocnik Stali Rzeszów, jest już po badaniach diagnostycznych i czeka na operację kolana. 20-letniemu piłkarzowi odnowiła się kontuzja na początku meczu sparingowego rzeszowian z Motorem Lublin.

Los nie oszczędza Franciszka Polowca. Piłkarza czeka kolejna długa pauza w grze
Los nie oszczędza Franciszka Polowca. Piłkarza czeka kolejna długa pauza w grze
fot. stalrzeszów.pl

Utalentowany zawodnik Stali w kwietniu zeszłego roku zerwał więzadło krzyżowe w kolanie i od tej pory nie rozegrał żadnego spotkania w Fortuna I lidze.

[polecane]25940811,25942461[/polecane]

Klubowe media Stali poinformowały także, że nowym członkiem sztabu szkoleniowego pierwszej drużyn został Jakub Barański. Dotychczas pracował w strukturach Akademii Piłkarskiej Stal Rzeszów. Teraz został włączony do sztabu szkoleniowego trenera Marka Zuba i ma być członkiem działu analiz.

[polecane]25937521[/polecane]

Z kolei Łukasz Paluchiewicz, greenkeeper Stali, uczestniczył w XIX Konferencji Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Greenkeeperów. W ramach konferencji odbyło się sześć szkoleń dotyczących tajników pielęgnacji murawy piłkarskiej.

Sama ekipa biało-niebieskich od poniedziałku przebywa na zgrupowaniu w Woli Chorzelowskiej. W piątek, na zakończenie obozu, rzeszowski pierwszoligowiec rozegra mecz kontrolny z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.