menu

Oficjalnie: Paweł Wszołek ponownie w Legii Warszawa

7 lipca 2022, 13:26 | red

Transfery. Doświadczony skrzydłowy, który w Legii Warszawa spędził dwa i pół roku, podpisał kolejny stały kontrakt ze stołecznym klubem. Ten będzie obowiązywał do sezonu 2024/25.


fot. Legia.com

To już trzeci raz, kiedy Wszołek został piłkarzem Legii. Wcześniej trafił do tego klubu w 2019 roku i grał w nim przez dwa lata. Następnie został sprzedany do niemieckiego Unionu Berlin, by w styczniu tego roku zasilić 15-krotnych mistrzów Polski na zasadzie wypożyczenia.

Ogółem zagrał dla Legii 73 spotkania, w których zdobył 18 bramek i zanotował 18 asyst. W ostatnim sezonie zagrał dla niej 13 spotkań ligowych, w których strzelił sześć goli i dołożył do nich trzy asysty. Zagrał także jeden mecz Fortuna Pucharu Polski.

- Celem drużyny jest stworzyć zgrany kolektyw i stale się rozwijać. Najważniejsze są jednak zwycięstwa. To one kształtują zespół. Musimy myśleć tylko i wyłącznie o każdym następnym spotkaniu. Drużyna ma duży potencjał. Wierzę w to, że możemy dużo osiągnąć. Nie brakuje nam jakości. Będziemy chcieli walczyć o jak najwyższe miejsca w lidze - mówi Paweł Wszołek dla oficjalnej strony klubu.

[twitter]https://twitter.com/LegiaWarszawa/status/1545001393387442176[/twitter]

TRANSFERY w GOL24


Więcej o TRANSFERACH - wypożyczenia, transfery definitywne, testy, wolni agenci, spekulacje