menu

Oceniamy Polaków za Irlandię: Nie zawiedli tylko bramkarze

Logowanie

Zaloguj >

Komentarze (25)

  • Paco
    7 lutego 2013, 13:52

    Bezdyskusyjnie na pewno lepiej by wypadła reprezentacja,która grała z Rumunią. Ci co grali wczoraj wyglądali na jakichś wypalonych ludzi.

  • wuja
    7 lutego 2013, 13:44

    Gruby boruc wez sie zastanów gosciu co piszesz on akurat jest w formie pewnie widziałes jak grała reszta chłopców '''do bicia; he zenada do bramkarzy to akurat pretensi to nie powinienes miec Obraniak Wawrzyniak,Grosicki słaby Wasilewski a nawet napisał bym Lewy co on wczoraj pokazał jak sie marnuje setki moim zdaniem on jest słaby tak jak reszta a dlaczego strzela w borusi bo zawsze ma fuksa ze wpadnie robią z niego wielką polską gwiazde ktury ma isc do bayernu a jak pujdzie to tylko na ławke bo mają lepszych napastnikuw PO PROSTU NIE MA W POLSCE KLASOWYCH PIŁKARZY PS Chyba że w Nowym Dworze TYLKO SOKÓŁ Pozdrawiam

  • zlomek
    7 lutego 2013, 12:56

    Do gry w pilke to im daleko lansuja sie a nie graja Celebryci beznadzieja wstyd pozdro Hej Slask!!!!

  • Essence
    7 lutego 2013, 12:43

    Moim zdaniem Fornalik powinien dobrze pomyslec o wywalenia pol skladu na lawke, dlamnie sklad Ekstraklasy jest duzo bardziej ewidetny i ambitny. Zrobilem sobie trudu i ustawilem sobie moj wymarzony sklad; Szczesny/Boruc (mysle ze nie ma co na bramkarzy narzekac) Piszczek(kontuzja zamiast niego L.Broz) Glik Jodlowiec/Perquis Boenish Lukasik Pawlowski Blaszczykowski Wszolek Teodorczyk Lewandowski Troche mieszanka miedzy 1 a 2 skladem moim zdaniem o wiele lepiej by wypadli, nalezy pamietac jak mlodziez chodzila w meczu z Rumunia.

  • Obserwator
    7 lutego 2013, 12:42

    Gdyby nie Glik Polska przegrała by jeszcze więcej.Zawód to Milik.O nieudolnym Wawrzyniaku i Wasilewskim nie wspomne.ZENADA

< >