Moravia Tompawex Obice - Rekord Bielsko-Biała 2:10 w 1/8 finału Pucharu Polski w futsalu. W Bilczy był nadkomplet publiczności!

21 lutego, 22:31 | Dorota Kułaga, Jaromir Kruk

W meczu 1/8 finału Pucharu Polski w futsalu Moravia Tompawex Obice przegrała z Rekordem Bielsko-Biała 2:10. Spotkanie zostało rozegrane w hali w Bilczy i obejrzał je nadkomplet publiczności.

Moravia Tompawex Obice - Rekord Bielsko-Biała 2:10 w 1/8 finału Pucharu Polski w futsalu. Zespół Moravii zasłużył na ogromne słowa pochwały za postawę w tej edycji pucharowych rozgrywek.

1 / 96

Porażka Moravii z Rekordem Bielsko-Biała w Pucharze Polski

Moravia Tompawex Obice - Rekord Bielsko-Biała 2:10 (0:4)
Bramki: Mateusz Zawadzki 35., Jakub Rabiej 37 - Taras Korolyszyn 7, 16, 20, Michał Marek 19, 33, Artur Popławski 24, Tomasz Lutecki 27, 33, Stefan Rakić 31, Paweł Budniak 34 z karnego.
Tompawex: Sz. Pietras - Mateusz Zawadzki, Gilewski, Michał Zawadzki, Rabiej + Ł. Zawadzki, Sz. Czekaj, Pasternak, Sinkiewicz.
Rekord: IIwanek, Florek – Rakić, Matheus, Gustavo Henrique, Korołyszyn, Popławski, Kubik, Lutecki, Marek, Budniak.

Zobacz zdjęcia z meczu
[przycisk_galeria]

Moravia zaczęła ambitnie, w pełni skoncentrowana i do 7 minuty remisowała z faworyzowanym zespołem z Bielska-Białej. Ale później sprawy w swoje ręce wziął Taras Korołyszyn, który w 7, 16 i 20 minucie wpisał się na listę strzelców.

W drugiej połowie ekipa Rekordu kontrolowała to, co działo się na parkiecie. Groźna była zwłaszcza przy stałych fragmentach gry. W końcówce spotkania gospodarze zdobyli dwie bramki, ale ostatecznie przy nadkomplecie publiczności przegrali 2:10. Rekord awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski w futsalu. Losowanie par 1/4 finału odbędzie się w najbliższy piątek.