Gra klasa okręgowa. ŁKS Górnik Łagów przegrał z Piaskowianką. Wygrane Sparty Kazimierza i Naprzodu. Zobacz wyniki, relacje oraz tabelę

25 sierpnia 2023, 23:06 | Bartosz Wartałowicz, Jaromir Kruk

25-27 sierpnia odbyła się 3 kolejka świętokrzyskiej klasy okręgowej. Śledź wyniki i tabelę. W rozegranym w piątek spotkaniu Piaskowianka Piaski wygrała w Łagowie z ŁKS Górnik 4:2. Premierowe zwycięstwo w klasie okręgowej odniosła Kamienna Brody.

Partyzant Wodzisław pokonał Orlicza Suchedniów. Sprawdźcie też wyniki innych meczów. Więcej zdjęć >>>>

1 / 7

Gra piłkarska klasa okręgowa 25-27.08. ŁKS Górnik Łagów zagra z Piaskowianką Piaski. Będą "spartańskie derby" w Dwikozach

ŁKS Górnik Łagów – Piaskowianka Piaski 2:4 (0:0)
Bramki: Bartosz Sot 49 z karnego, Daniel Biesiada 63 – Andrii Verbytskyi 57, Siergiej Pilipczuk 65, Igor Czuba 89, Rafał Krzysztofik 90+1.
ŁKS: Wróblewski – Kalityński, Wilk, Górecki (74 Tutaj), Malec (84 Gołębiowski) – Blicharski (64 Czechowski), Biesiada, Uniat, Safian – Maciejski (59 Gadowski), Sot.
Piaski: Zawierucha – Yewminov (90 Stawecki), Bujak, Pietrzyk, Krit (62 Okchlopkov) – Skorobokhaty, A. Marek (46 Verbytskyi), Pilipczuk (89 D. Sobieraj), Czuba – R. Krzysztofik, Dudczenko (62 D. Krzysztofik).

[polecany]25270341[/polecany]

Wicher Miedziana Góra - Świt Ćmielów 2:4 (0:3)
Bramki: Jarosław Gołda 50 - Kamil Cygan 90+2 - Adrian Żyła 42, Radosław Mikołajek 45, Konrad Skwarliński 45+2, Jakub Mendyk 51
Zespół Wichra Miedziana Góra, prowadzony przez Kamila Mecha miał niezwykle trudne zadanie, bo w 8 minucie za faul na Konradzie Skwarlińskim z boiska został wyrzucony Grzegorz Pacholczak. W końcówce pierwszej połowy Świt zdobył aż 3 gole, a na początku drugiej zdołał błyskawicznie odpowiedzieć na bramkę Jarosława Gołdy z 50 minuty.

Niestety początek sezonu wygląda koszmarnie. Trzeci mecz i trzecia porażka. Mamy nadzieję, że za tydzień w meczu derbowym zła passa się skończy i zdobędziemy komplet punktów napisał: